Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma sex kozben lecsuszott az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma sex kozben lecsuszott az ovszer, mennyi az kb esely, hogy nem lesz gond?

Figyelt kérdés

Mikor lecsuszott a gumi,elotte kb 1 oraval sexeltunk es nem mostam meg a peniszem,es akkor el is elveztem.

Most lecsuszott a gumi es bnomben maradt .

Elvileg ma kellett vna h vegeterjen a menzesze de mar tegnap veget ert,ha utana kb 5-10perccel kimosta magat nem lehet gond,igaz?



2016. dec. 31. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Terhes vagy!

XD


viccet félretéve szerintem nincs gond, de legközelebb jobban figyeljetek.

2016. dec. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

csak nemértem ha jól van feltéve, és áll a farkad akkor hogy csúszik le??


én akármennyire húztam lefele, inkább a farkam szakadt le mint el a gumi szóval nem értem :D

2016. dec. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2 es! Úgy csúszhat le hogy nem jó a méret,nagy rá...
2016. dec. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Krukutyán Levente ***** válasza:
P(gond=nem lesz) = 1 - P(gond=lesz)
2016. dec. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Egyebkent SOHA nem volt ilyen hogy lecsuszott rolam ovszer azertt nem is ertettem. Iszonyatosan meglepodtem

Koszi a valaszokat egaebkent

2017. jan. 1. 13:21
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nézz utána mekkora gumit használtál és annál kisebbet vegyél a későbbiekre.

Elég érdekesen írtad le a történetet. Tehát a ge*iddel teli gumi maradt a barátnődbe??

Ha igen de lehet terhes attól, hogy kimosta semmi garancia nincs arra, hogy nem terhes.

De a terhesség egy hihetetlen bonyolult folyamat, elég kicsi rá az esély, hogy terhes legyen.

2017. jan. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem,ami benne maradt gumi abban nem volt sperma,mert elelvezes elott eszrevettem hogy lejott.

Csak egy oraval elotte viszont sexeltunk ,es akkor nem mostam meg utana a peniszem

2017. jan. 6. 03:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Jaa

Hát figyi szerintem iszonyatosan kevés rá az esély, tehát nyugi!!!

2017. jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2017. jan. 7. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!