Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap lecsúszott az óvszer,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap lecsúszott az óvszer, kicsit lejjeb csúszott, ugye nem lehet gond? De nem csak ez van. Bövebben, lejjebb.

Figyelt kérdés
ma van 2, 5 éve, hogy járunk, és pizzázást terveztünk. de miután tegnap történt ez az eset, már szexelni se volt kedvem tovább, mert beparáztam.. a barátom meg szemmel láthatólag ideges lett. pedig van olyan, h nekem nem sikerül elmennem, és mégse akadok ki.. erre ma irt reggel, h akkor gratulál, én meg irtam neki, h tegnap még nem volt ilyen kedves.. erre még neki állt feljebb, h ne hisztizzek, mert egyedül megyek ma pizzázni. :((
2010. júl. 22. 15:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csúszott le, és az anyag az óvszerben maradt, akkor nincs gond.
2010. júl. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
lejjebb csúszott, de megkérdezni se tudtam normalisan, mert kiakadt.. nem nagyon, de ideges lett, h most mit parazok.. :S
2010. júl. 22. 15:09
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tanuljátok meg meghallgatni egymást, különben nem lesz hosszú életű a kapcsolatotok.
2010. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
vicces, vicces.. :S
2010. júl. 22. 15:15
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen idiótát hagyd a fenábe. Persze ő nem izgul, végül is nem neki kell megszülnie egy gyereket vagy abortuszra mennie. Elég nagy tuskó szegény.

De amúgy ha nm csúzott le teljesen, rajta volt a makkon, akkor nem lesz gond.

2010. júl. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

amúgy te vagy a szülészeten dolgozó lány??


na, igen.. meg is irtam neki, h neki könnyű, nem neki kell izgulnia, de nem irt vissza.. :S

2010. júl. 22. 15:55
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne félj, nem lesz belőle gond, akkor lenne baj, ha kiszakadt volna, vagy teljesen lecsúszott volna az óvszer és úgy folytattátok volna az aktust, így nincs gond.


A barátod viselkedése pedig kritikán aluli, velem így biztosan nem beszélhetne. Nem volt ennek semmi előzménye?

2010. júl. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Már név vélkül is felismernek?:D:D Amúgy miért?
2010. júl. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mármint miért fontos, hogy én vagyok-e?:)
2010. júl. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

előzmény annyi, h már nem jó a kapcs.. de máskor is volt már, h lecsúszott, akkor jobban izgultam, mert a melleim is fájtak, meg ilyenek, és azt hittem, hogy terhes vagyok, de kiderült, hogy csak a fogamzásgátló abbahagyása miatt van.. akkor se volt képes tesztet venni, csak sok nyösztetésre.. mert h ő biztos benne, h nem vok terhes.. :S


igen, a % - ról megismerem, nos kellene 1 kis segitség.. :S

2010. júl. 22. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!