Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex hüvely kúpok ill....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex hüvely kúpok ill. tabletták hatásosak? Légyszi valaki?

Figyelt kérdés
Nem ön magàban gondoltam hanem kiegészítésként óvszer mellé ! Nem hiànyzik egy nem vàrt terhessèg ! Olvastam hogy ègő èrzetet nyùjt meg hogy kifolyik ! Tapasztalatok èrdekelnek ès vèlemények is ! :) Ès ha valaki tudja az àràt ès hogy hàny darabos az is megköszönnèm ha leìrnàtok ! 17 / N

2017. jan. 2. 16:29
 1/8 anonim válasza:
60%
Mi a párommal rendszeresen használtuk (önmagában, óvszer nélkül) és teljesen megbízhatónak bizonyult és bevallása szerint rossz sem volt neki... persze másnál lehet, hogy problémát okoz, de kipróbálni mindenképp érdemes (szerintem)...
2017. jan. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt! :)
2017. jan. 2. 16:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Feloldja az óvszert, teljesen felesleges mindkettőt használni egyszerre.


Mi a szoptatás alatt használtuk, nekünk bevált. Természetesen annak tudatában, hogy akár be is csúszhat egy baba.


Gumi mellé spermicid krémet használj, de vásárláskor feltétlenül nézd meg, hogy lehet-e. A legtöbb olaj károsítja a latexet.


Ha jól használjátok a gumit, és nem vagy száraz, akkor nem lyukad ki, és teljesen megbízható. Ha biztosra akarsz menni, spermicid síkosítót használjatok, akkor kiszakadás esetén se lesz baj.


Árra már nem emlékszem, de biztos rá tudsz keresni.

2017. jan. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sok rossz vélemény van róla, és a peatl indexe se sugall sok jót. Amúgy az óvszer mellé semmi más nem kell. Nagyjából 300 darabot használtunk el barátommal, mielőtt fogamzásgátlót kezdtem szedni. Egy se szakadt ki. Rendeltetésszerűen kell használni.

20N

2017. jan. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A pàrommal egy se szakadt eddig ki, de mègis ott van bennem a fèlelem főleg hogy az egyik ismerősöm ìgy esett teherbe ! Egyàltalàn nem jönne jòl se egy baba se egy abortusz èppenséggel ilyen idősen. Igaz lassan nagy korùnak mondhatò vagyok . Fogamzàsgàtlòt viszont nem szeretnèk felìratni ès èdesanyàm is ellenzi mert neki se volt jò. Persze azèrt oda figyelek a naptàrra is hogy biztosan ne legyen baj ! (: Köszönöm az eddigi vàlaszokat!
2017. jan. 2. 16:44
 6/8 anonim ***** válasza:

"főleg hogy az egyik ismerősöm ìgy esett teherbe ! "

Ha kiszakad, azt észreveszed, olyankor íratsz fel esemény utáni tablettát és máris nem leszel terhes. Illetve sokan nem az aktus elejétől fogva használnak óvszert, hanem orosz rulett módon csinálják anélkül, majd pedig felhúzzák és ha szerencsétlenségükre a rulettezés közben kerül némi előváladék a hüvelybe, amiben van életképes sperma, akkor megint csak hiába az óvszer, mert nem használták már az elejétől és megint lehet terhesség.

Szóval ha előírásszerűen és megfelelő méretű óvszert használsz, nincs az az isten, hogy kiszakadjon.

Kb. 8 évnyi óvszerhasználat alatt és itt nem kevés mennyiségű együttlétről beszélünk, soha egy sem szakadt ki.

A Pharmatex-ben egyáltalán nem bíznék a helyedben, mert neked 17 évesen nagyon gáz lenne gondolom egy gyerek, nem biztonságos. És ha valóban hatással van az óvszer anyagára, akkor gyakorlatilag inkább ártasz, mint használsz, ha ilyet használsz, akkor önmagában a gumival nagyobb védelemben vagy.

És valóban nagyon sokaknál csípő, égő érzést okoz.

Szóval maradjatok az óvszernél. Ennyire nem kell ráparázni, tudni kell használni.

2017. jan. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Rendben, tènyleg köszönöm megfogadom a tanàcsotokat! :)

Köszi mindenkinek a segìtő szàndèkàt!

2017. jan. 2. 20:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is csak rosszat hallottam róla :( Édesanyád miért ellenzi a tablettát? Én most álltam át rá, és bár az első levél alatt végig vérezgettem, amikor megjött a gyógyszermentes hétben a megvonásos, sokkal kevésbé fájt és sokkal kevesebb is volt :) Most a második levélnél tartok, és semmi probléma. Kevesebbet is eszem amióta szedem.
2017. jan. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!