Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen mellékhatások jelentkez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mellékhatások jelentkeztek nálatok a tablettától?

Figyelt kérdés
2017. jan. 4. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Az első három napban mindenhol csupa pici piros pöttyös lett a bőröm. De ez elmúlt pár nap alatt. Valószínűleg azért jött ki, mert hirtelen a szervezet nem tudta hova tenni a plusz hormont. Párom azt mondta, ne aggódjak, a pöttyös az igazi. :D Aztán az első hónapokban a libidóm is csökkent, de az utána visszaállt. Szóval alig van negatívum, több a pozitívum. Két éve szedem, Yadine a neve.

20N

2017. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 hónapja szedem eddig annyi hogy kb 2x-esére nőtt a mellem, fájt első hónapban. Nem volt amúgy nagy, mostmár átlagos, de ki tudja lehet véletlen hogy most nőtt nem attól.18l
2017. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Bevettem egyet december elején és egyet kellet csak aludni karácsonyig
2017. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egy hónapja szedem csak. A tizedik szemig barnás folyásom volt illetve feszül a mellem.

Más nem volt. Remélem nem is lesz.

22L

2017. jan. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én egy hete kezdtem el,de a melleim nagyon fájnak. Jobban,mint menstruáció előtt. Megvan duzzadva.
2017. jan. 4. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért fájnak és duzzadtak a melleid, mert nőnek a tablettától.


Nálam a következő hatásai voltak/vannak a fogamzásgátló tablettának:

- az első 2 hónapban pecsételő, barnás vérzés

- a melleim egy kosárméretet nőttek

- híztam 10 kilót

- a menstruációval járó rosszulléteim elmúltak (első nap hányás-hasmenés, néha ájulás, elviselhetetlen görcsök, 7-8 napig tartó erős vérzés)

2017. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!