Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Misse fogamzásgátló tabletta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blau1999 kérdése:

Misse fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés
Vélemények, nektek hogy vált be? Vannak mellékhatásai? Mennyibe kerül? Első fogamzásgátló lenne, 18 éves vagyok még sosem próbáltam gumin kívül bármi mást.

2017. jan. 9. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
[link] alul vannak mivel helyettesíthető.
2017. jan. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem akarom helyettesíteni, ezt írta fel az orvosom.

Én is olvastam a használati utasítást, meg a lehetséges mellékhatásait de engem személyes vélemény érdekelt.

2017. jan. 9. 09:04
 3/4 csakegy5 válasza:

Szia!

Látom hogy elég régi kérdés, de reménykedem hogy esetleg vissza írsz :D

Ma voltam orvosnál és nekem is ez lett felírva. Esetleg megosztanád velem a tapasztalataidat?

2018. máj. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ancsusz97 válasza:

Sziasztok!


20 éves vagyok, 2 évvel ezelőtt kezdtem el szedni a Missee-t, akkor nagyon új volt még, mondhatni kísérleteztek, hogy kinél hogy jön be, kérdőíveket töltettek ki, stb.. Nekem is ez volt az első fogamzásgátló tablettám.


A gyógyszer szedésének megkezdése után kb. 1 hónappal elkezdtek migrénrohamaim lenni. Nem hoztam összefüggésbe a kettőt, stresszre fogtam a fejfájást. Előtte csak néha fájt a fejem, és akkor el is múlt néhány órán belül, vagy akármilyen gyógyszertől.


1-2 hónap után azért elkezdett erősen irritálni ez a migrén dolog. Orvosról orvosra jártam (neurológus, nőgyógyász, MR, vérvétel, minden), hogy kiderítsem, van-e köze a kettőnek egymáshoz, vagy bármilyen magyarázatért. MR-en semmi rosszat nem találtak, nőgyógyász csak felírt fájdalomcsillapítót (ami nem hatott), neurológus pedig TeperinEP-et, amit fél évig szedtem minden nap kúraként rá (eredménytelenül). Kérdeztem, hogy el fog-e valaha múlni, kételkedett. Mindegyik orvos tisztában volt vele, hogy szedem a Missee-t.


Egy darabig elvoltam azzal, amit mondtak az orvosok, de most, hogy meguntam a heti 1-2 migrénrohamot, úgy döntöttem, hogy abbahagyom a Missee szedését. Utánaolvastam neten, hogy okozhat-e fejfájást, egyértelműnek tűnt, hogy igen.


Ez a migrén úgy néz ki, hogy a homlok környékén féloldali fejfájás van, fény-, hang-, és szagérzekenység társul hozzá, meg persze az alapfejfájás tünetei (mint a fáradtság, kedvtelenség, stb.). Ez az enyhe. Többnyire hányingerben, émelygésben köt ki, de sokszor hányásban. És semmilyen gyógyszer nem hat rá, sem spirituális dolgok, sem pihenés.


Szóval ha ezt tudtam volna a legelején, nem kezdem el szedni. Nem érte meg...

2018. júl. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!