Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta mellékh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blau1999 kérdése:

Fogamzásgátló tabletta mellékhatásai?

Figyelt kérdés
Szeretném megkérdezni nálatok mi volt a legdominánsabb tünrt, mellékhatás ami együtt járt azzal hogy el kezdtétek szedni a tablettát? Valamint még azt, hogy mit gondoltok lehet e valamivel tenni az ellen hogy ne legyenek ilyen tuneteid? Pl egy barátnőm mondta, aki már évek óta szedi és soha nem érzett semmi rossz mellékhatást, hogy o (szerinte) azert nem eszlelt ilyeneket mert nagyon pontos volt sosem hagyta hogy eltolodjanak kimaradjanak es minden nap pontosan 2kor beveszi. Szerintetek létezik hogy odsfigyelés dolgokra, segít, hogy ne legyenek mellékhatásaid a tablettától?
2017. jan. 10. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon megnőttek a melleim. Persze van, aki ennek örül, de meglátszik oldalt 1-2 stria :(. A mellem pedig már előtte is C-s volt. Nem lehet minden mellékhatást elkerülni a pontossággal (a köztes pecsételő vérzéseket esetleg), maximum készítménycserével.
2017. jan. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött ki a második féle fajta gyógyszertől semmi, azt leszámítva, hogy a homlokomon pattanásos lettem. Amit legelőször szedtem, hat kiló jött fel, a víz egyáltalán nem ment el tőlem, olyan voltam mint egy lufi.
2017. jan. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Bino ***** válasza:
100%
Mindenen képes voltam bőgni. (De tényleg mindenen.. egy tál kekszen is)
2017. jan. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2 hete szedem. Azóta fájnak a melleim,kipattogtam és hisztis vagyok
2017. jan. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem mióta egyetlen egyszer kihánytam egy tablettát, hónap közben barnázok.

Ezen kívül nagyon érzékeny lettem, folyamatosan elsírom magam és gyakran indokolatlanul rossz kedvem van

2017. jan. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:(( kivancsi vagyok ez hogy lesz nalam, tegnap kezdtem csak el. Esetleg valamelyikotoknek van tapasztalata missee tablettaval?
2017. jan. 11. 08:56
 7/10 anonim ***** válasza:
En lindynettet szedek, most fogok nogyogyaszhoz menni, ugyanis ha megnyomom a mellemet, par csepp tejszeru valadek jon ki, pedig nem vagyok terhes. A betegtajekoztato szerint mellekhatas lehet a prolaktin tultermelodes, es emoatt felek, mert az okozhat kesobb nehezebb teherbeesest.
2017. jan. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az eleg durva. Remelem nem errol van szi!
2017. jan. 11. 13:20
 9/10 A kérdező kommentje:
Szó*
2017. jan. 11. 13:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első 1-2 évben nem volt semmi, aztán nagyon durva migrénem lett. Konkrétan ha forgatni próbáltam a fejem, vagy gyorsabban mozogni, úgy belenyilalt, hogy be kellett csuknom a szemem és megkapaszkodni vmiben. Ez mindig a menzeszem előtt 3 napig és az első 2 napján volt így. Mióta nem szedem (2 éve) egyszer sem fájt a fejem.
2017. jan. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!