Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet baba a következőkből?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joy0914 kérdése:

Lehet baba a következőkből?

Figyelt kérdés

Ovuláció előtt 6 nappal voltam együtt párommal, belém élvezett de szedek mellette gyógyszert rendszerese, ebből össze jöhetett baba?


Köszönöm.



2017. jan. 14. 20:20
1 2
 1/11 RRR ***** válasza:
100%
ha fogamzásgátlót szedsz előírás szerint ,akkor nem
2017. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem.
2017. jan. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gyógyszert szedsz, ezek után mi a kérdés? :D Esküszöm, nem értem az ilyen kérdéseket. Tudod te, mire való a fogamzásgátló, és miért szeded?
2017. jan. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Persze hogy tudom nem véletlenül szedem, de a hangsúly nem is azo van ha nem hogy peteérés előtt volt az aktús és meg ott van az 0,3% ami lehetségessé teszi amit nem tudsz megvaltoztatni.
2017. jan. 15. 04:13
 5/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Ha valaki nem akar gyereket és a legkisebb kockázatot sem akarja vállalni, az csak úgy lehetséges, ha nem szexel.

Abban a kockázatban elég sokminden benne van, ami sokszor azokra vonatkozik, akik helytelenül használják a fogamzásgátlót. Pl.: nem rendszeresen szedi, nem ugyanabban az időpontban, alkoholt iszik előtte vagy rá, láncdohányos, stb....

Egy hormon termelődik, ami által a petesejt kilökődik a petefészekből, a tabletta ezt a hormont állítja le, tehát ovuláció ugyanúgy van, de a petesejt nem termékenyíthető meg. A másik meg, hogy nem tudna a petesejt beágyazódni sem a méh nyálkahártyájába.

2017. jan. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem. Tabletta mellett nincs peteérés, se ovu se termékeny időszak. Egész hónapban alacsonyan van tartva a hormonszint és a méhnyálkahártya is minimálisra épül! Nincsenek veszélyes időszakok, még a szünet sem az ha szabályosan szeded.

Ha nem szedtél antibiotikumot, gyógyteákat, hasmenés-hányás se volt akkor nem kell parázni. Ha ilyesmi volt a levél alatt akkor lehet peteérés de nem a 14.napon törvényszerűen hanem a baleset után értelemszerűen.

A hiba% picike és azért van mert a legtöbben nem vallják be hogy nem jól szedték.

2017. jan. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ovuláció hogyne lenne már.
2017. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nincs ovu sem, a petesejtet még azelőtt vissza van fordítva hogy kilökődne vagy bármit tenne. Így nincs peteérés/ovu.

2 hete voltam UH-on és mindkét petefészkem tabletta mellett tele van a visszamaradt tüszőkkel, a doki el is mondta: elindul a szünetben a dolog, de a 8.napon azért kell folytatni hogy ezt az állapotot pont visszafordítsa, így nem beszélhetünk ovu-ról ebben az értelemben. Nem az egészet állítja le, de nem is történik meg.

2017. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Bocsánat, igen, igazad van, én tévedtem.
2017. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fél igazság ez a tabletta esetében, én se tudtam amíg a doki nem magyarázta el, de mindig tanul valamit az ember! :)
2017. jan. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!