Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek így? Orvos is látott....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek így? Orvos is látott. Többi lent.

Figyelt kérdés

Október 29 volt mikor a beleset történt a gumi elszakadt vízszintesen ahol le kell görgetni. Az a rész ami bennem volt nem volt mélyen és nem is jött le. Így párom megfogta és kitudta húzni. A menszeszem megjött 18-án és rendes volt. Kicsit erősebb volt mint szokott meg jobban fáj de rendben volt. Piros/bordó volt és nyálkás mint minden menszesz. Utána meg elötte is teszteltem és negatív lett. Dokinál voltam de ő nem nézett meg géppel csak újjal vizsgált meg és nem mondott semmit hogy eltérés lenne vagy terhességre gyanakodna. A laborban nem a hcg szintet vizsgálták csak általános labor de ott semmi nem tért el. A hasam viszont puffadt igaz a beleimmel nincs minden rendben és stresszes is vagyok meg kávézok gyakran

Lehet így terhes vagy menjek vissza? Labort a házi dokitól is kérhettek? MEg mennyi esélye van így hogy terhes vagyok? Doki se mondott semmit meg meg is jött rendesen szokottan.



2016. dec. 5. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nem vagy terhes
2016. dec. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Jesszusom ennyi tesztet. Esélyed sincs rá, ne parázz!
2016. dec. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm megnyugszom akkor :)
2016. dec. 5. 20:19
 4/4 anonim ***** válasza:
még hányszor kérdezed meg?
2016. dec. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!