Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elég biztonságos a szex csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég biztonságos a szex csak gumival?

Figyelt kérdés
A barátommal egy jó ideje együtt vagyunk, és mindketten szeretnénk, ha megtörténne a dolog... Viszont én tartok attól, hogy a gumi nem lesz elég a fogamzásgátláshoz. Mi lesz, ha kilyukad? Persze, szeretném, ha akkor történne meg, amikor kicsi az esélye a teherbe maradásnak. Tehát, elég biztonságos a gumi? :/

2017. jan. 15. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2017. jan. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Barki barmit mond szerintem a gyogyszer a legbiztonsagosabb es legelvezhetobb is. Lehet lepontoz i.. de hanyszor olvasni itt is h kilyukadt a gumi lecsuszott felcsuszott kifolyt.. de persze a pasik is nyuszik megvenni a boltban a kisebb, valodi meretuknek megfelelo gumit..
2017. jan. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Attol hogy gumiban teszi be, nem feltetlen kell odaelveznie. A vegen kiveheti es a szadba elvezhet. Ezzel csokkentheto a kockazat.
2017. jan. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 14 éve élek nemi életet, ebből kb. 6-7 évet csak óvszerrel. Jelenleg is. Soha egy sem szakadt ki és nem lettem mellette nem kívántan terhes.

Úgyhogy igen, elég biztonságos. Csak megfelelő méretűt kell használni és előírásnak megfelelően kell használni.

És ha úgy nézzük, mint aki írta is itt a fog. gátlót, hogy hú, mennyire biztonságos, meg attól tutibb nincs, valóban az is biztonságos, csak ha valami gigszer mégis van, akkor azt nem veszed észre, hogy nem hat, viszont a guminál meg észreveszed ha kilyukad és egyből tudsz menni 72 órás tablettáért.

Persze nem akarok a fog. gátló ellen beszélni, mert azt is egy pár évig szedtem, amellett sem lettem terhes, viszont amikor másodszorra szedtem, utána rengeteg egészségügyi problémám jelentkezett, amit nem kívánok senkinek.

2017. jan. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolatom első másfél évében csak gumit használtunk, utána váltottunk gyógyszerre, mert egyszerűbbnek tartottuk. Nagyjából 250 gumit használtunk el. Egyikkel se volt baj. Sőt, nem is néztük, hogy a ciklusom hányadik napján voltunk, és mikor kisebb vagy nagyobb az esély. A párom mindig belém élvezett. Ha megfelelően használjátok, egy vad szex alatt sem szakad ki.

20N

2017. jan. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Igen ,ovszerrel biztonsagos. De a vegen leveszi es a szamba megy el. Lenyelem. Mindenki elvezi es boldog.

N

2017. jan. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is óvszerrel védekezünk. Sajnos volt olyan, hogy lecsúszott és csak az aktus végén vettük észre...én meg keresgélhettem (már elnézést) a hüvelyben a gumit. Nagyon undorító volt.. Egyből eseményutáni tabletta kellett. Olyan is volt hogy elszakadt, de szerintem a helytelen használat miatt. De ilyen 5 év alatt összesen kétszer fordult elő. Mégis jobb, mint a fogamzásgátló! Nekem állandó hüvelyi fertőzéseim voltak tőle, szörnyű volt!!!! :( minden hónapban kijött. Úgyhogy még így is inkább az óvszer. Mellesleg véd a nemi betegségektől is!!!
2017. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!