Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nuvaring hüvelygyűrű használat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nuvaring hüvelygyűrű használata mellett 2 hét eltelte után vérzés?

Figyelt kérdés
Ez az első hüvelygyűrűm. A menstruációm első napján tettem fel, egy hátig nem voltunk együtt a barátommal, csak a 10. napon, de akkor már védekezés nélkül. Kb. 14 nap múlva barnás folyásom kezdett lenni. Megijedtem egy picit, de írja a betegtájékoztató, hogy pecsételő ill. áttöréses vérzés jelentkezhet. Felhívtam a nőgyógyászom is, aki megnyugtatott, hogy terhes biztos nem lehetek, és, hogy ez elfog múlni. De nem múlt el. 3-4 napig mindig erősebb barnás folyásom volt, majd ilyen lilás vér jött belőlem, ami már a barnás folyás és a normális vér keveréke lehetett, tegnap és ma pedig már rendes vérzésem van, mintha meglenne a menstruációm. Holnap este kéne kivenni a gyűrűt, de most akkor nem értem miért kezdtem el vérezni hamarább, olyankor, amikor még bent van a hüvelygyűrű. Mindent úgy csináltam, ahogy kell, nem vettem ki a gyűrűt. Igaz, amikor együtt voltunk, és belém élvezett, amikor megmosakodtam, akkor benyúltam magamnak kiszedni az ondót, ne nem volt szappanos a kezem, és tiszta ujjal nyúltam be. Mitől lehet ez a vérzés? Tényleg kezdek már aggódni. Volt, akivel már előfordult az ilyen?

2017. jan. 15. 14:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hónapig volt mellette vérezgetésem, hol jobban, hol kevésbé, pár napra abbamaradt, majd visszatért és normális!

Vedd le a gyűrűt amikor kell és egy hét múlva vissza az újat, a felhelyezés után jó eséllyel megszűnik.

Akkor kell dokihoz menni ha a vérzés (menzesz erősségűen!) 14napnál tovább tart illetve a vérezgetés a 3.hónapban is fennáll.

2017. jan. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!