Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Durex invisible óvszerekkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durex invisible óvszerekkel van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Vékony óvszert szeretnék venni kíváncsi lennék a tapasztalataitokra. Milyen volt, mekkora stb.

2017. jan. 19. 06:46
 1/2 hannibalking ***** válasza:
Rám tökéletesen passzolt de egyáltalán semmi különbséget nem éreztem a Masculan Pur (szintén ultravékony) és az Invisible között. Az egyetlen meglepetés az volt hogy nem szakadt el rajtam mint ezelőtt bármelyik másik durex. Úgyhogy ebből kiindulva megbántam a vásárlást kicsit bár szerencse hogy csak hármas csomagot vettünk. A három darab árából majdnem vehettem volna 20 darab Purt.
2017. jan. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon bevált, sokkal jobban érzem őt, és ő is jobban érez engem, nem csúszkál.
2017. jan. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!