Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elso honapja szedem a fogamzas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso honapja szedem a fogamzasgatlot, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
3. heten az utolso szemeket mindig kesve szedtem be, szombat reggel volt az utolso (pentek esti 01.14.). Minden nap egyutt vagyok a parommal, van, hogy 1 nap ketszer is, a menzeszem eleg erdekes, alig jon valami es folyamat hanyinger jon ram, hasmenesem van, emelygek. Nem csinaltam meg tesztet, mert ennyi ido utan nagyon keves nonek mutatott barmit is, olvastam itt nagyon sok valaszt. Szoval tervezem, de csak most gondoltam igy bele igazabol. Meg lenne tartva mindenkepp a baba, csak nem tudok aludni, ezen jar az eszem
2017. jan. 20. 03:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha 12órán belül mindíg pótoltad,nem lehet baj.

És ha nem,de feltétlen az utolsó szem volt,akkor sem.

Vannak nők akik nyaralásra,és egyebekre hasonlóképpen tolják a ciklusuk,természetesen ehez nőgyogyász segítsége ajánlott.

2017. jan. 20. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!