Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, milyen fogamzásgátlásr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen fogamzásgátlásra esküsztök? Bővebben lent

Figyelt kérdés

évek óta tablettázom, és szeretem is, mert nem fáj a hasam, enyhe a menzeszem, és kiszámítható is. de a libidómat teljesen lecsökkenti, nem kívánom a szexet, sőt eszembe sem jut, csak menzesz után 2-3 napig vagyok beindulva. ez már a 3 fajta tabletta (egyébként jangee) amit használok, és mindnél volt vmi mellékhatás.

tapasztalatom közvetlen környezetből még az injekcióval van, anyukám azt kapott, de nem szerette, csak pár havonta volt menzesze és borult a hormonháztartása.

spriál vagy ilyesmről semmi tapasztalatom, nem is sokat tudok róla, nem is tudom h huszonévesen helyeznének-e fel ilyet.

sajnos az óvszer nem játszik, mert van rá egy enyhe allergiám és nem is szeretjük.

valami tuti módszert szeretnék, amiben nincs rizikó faktor vagy csak annyi mint a tablettánál


2017. jan. 25. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Pohat viz a ket terded kozott :-D


Am ha kilovod a ket legtutibb modszert akkor mar csak a kevesbe biztonsagos marad ...

2017. jan. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is emiatt váltottam Nuvaring hüvelygyűrűre. Libidóm a béka segge alatt volt és ki is szárított lent a tabi. Fele hormon lett és közel olyan vagyok mint mielőtt tabit szedtem volna! :D
2017. jan. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha van még kedved kísérletezni, a hüvelygyűrűt esetleg megpróbálhatod, vagy egy 4. féle, az előzőektől eltérő összetételű tablettát. Pl. ilyen esetben érdemes inkább olyat keresni, aminek nincs olyan erős antiandrogén hatása, mert a nőknél is a tesztoszteron felelős a libidóért. Pl. a Jangee kifejezetten antiandrogén. Milyeneket szedtél még? Többivel mi volt a gond?


De van már olyan spirál is (név szerint Jaydess), amit nem szült nőknek is feltesznek. Ez is hormonos, de csak gesztagént tartalmaz és nagyon kevés kerül be belőle a keringésbe, főként lokálisan hat.


Aztán ugye ott az óvszer:) Manapság már pesszáriumot, ill. ahhoz hasonló dolgokat is be lehet szerezni itthon is.

2017. jan. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mirabella és deciora.Nem emlékszem melyik volt előbb már, de az egyiknél borzasztóan fajtak a melleim, a másik még nagyon-nagyon lecsökkentette a menzeszem, szinte nem is volt már, csak mutatóban és azt nem tartottuk egészségesnek a dokival
2017. jan. 27. 12:17
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy a spirál, még a huvelybe felhelyezheto dolgok ugyan olyan biztonságosak mint a tabletta?
2017. jan. 27. 12:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztonságosak, sőt a hüvelygyűrű pont azért mert nem lehet elfelejteni, én több mint 1 éve használom, nem használunk mellé mást, se megszakítást soha és nincs gond.
2017. jan. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor rákérdeznek erre a nőgyógyimnál, koszonom szépen! :)
2017. jan. 27. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!