Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vegyek be eseményutánit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek be eseményutánit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A ciklusom 31 napom most 19.-én volt az ovulációm és most jan 28.-dikán együtt voltam a barátommal és lehet hogy nem tudta elég hamar kivenni. Én viszont nem éreztem semi meleget a testemben. A mensimig még 5 nap van. Tudom mindig van esély arra hogy teherbe lehet esni de biztosan tudom hogy az ovulációm 19.-én lejárt így akkor elég kicsi az esélye, nem? Vegyek be esemény utánit? Igazából lehet bekellene vennem de nem akarnám ekkora hormontartalommal terhelni a szervezetem, mert félek felboritaná a ciklusomat is.

2017. jan. 29. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel leírásod alapján a megszakításos "módszert" alkalmazzátok, reggel első dolgod lesz kiváltani ezt a hormon bombát. Ha nem szeretnél gyereket legalábbis.
2017. jan. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vasárnap nehezen
2017. jan. 29. 00:44
 3/7 A kérdező kommentje:
De ha a megtermékenyítésre álló idő 24 óra és ez az aktus 10 nappal azután volt akkor ez nem számitnsemmit?
2017. jan. 29. 01:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Vegyél!

Spontán peteérés is létezik. Tapasztalatból mondom. Kifejezetten szoktam érezni a peteérést mert olyankor szúr meg picit fáj a hasam.

Most 23 hkm és spontán peteérés volt nálam is.

Úgyhogy kedves kérdező...szerintem vegyél eseményutánit. Ügyeleten is kiírják.

2017. jan. 29. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A telefonos app-od mondja, hogy mikor volt ovud vagy hőmérőzöl és ovu-tesztelsz, hogy ennyire biztos vagy benne?

Egyébként jó lenne, ha az csinálná csak megszakítással, akinél nem gond egy becsúszott baba. Aki még azt sem tudja eldönteni, hogy beleélveztek-e, az ne játszadozzon, egy abortusz kellemetlenebb, mint a gyógyszert bekapni.

2017. jan. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha amúgy is kockáztattok a megszakítással, akkor szerintem ne vegyél be. Ez egy ilyen műfaj: akkor is terhes lehetsz, ha időben kiveszi.

Minden hónapban meg nem kaphatsz be egy ilyen tablettát. Aztán ki tudja, hogy legközelebb így mikor lesz rá szükség. Fél éven belül fel se írják újra.


A megszakításos közösüléssel eleve bevállaltátok, hogy terhes lehetsz. Nem értem, most akkor minek mérgezés magad hormonokkal?

2017. jan. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországon élek nálunk vény nélkül meglehet venni de nincs ügyeletes. Amugy mindig érzem az ovulacióm meg látszik is a váladékomon mán rég óta figyelem :) köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 29. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!