Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3,5 éve szedek fogamzásgátlót,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3,5 éve szedek fogamzásgátlót, de abba szeretném hagyni. Nektek milyen tapasztalataitok vannak, sok jót és rosszat is hallottam a következményekről (többi lent)?

Figyelt kérdés
Iamnát szedek és az abbahagyas oka a libidócsökkenés! Alig kívánok a párom és jó lenne tudni, hogy a tabi miatt vagy pedig mert már nagyon sok ideje vagyunk együtt, viszont félek a mellékhatásoktol, hogy mi lesz ha abbahagyom...1 hónap múlva kaptam időpontot a dokimhiz, de addig is kíváncsi lennék véleményekre!

2017. jan. 29. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én ugyan így vagyok,azzal a különbséggel,hogy én Jangee-t szedek és csak 3 hónapja,viszont nagyon száraz a hüvelyem és a libidómat nekem is a nullára csökkentette,pedig mi csak 8 hónapja vagyunk együtt és a gyógyszer előtt volt,hogy napi 3x is megkívántam! Viszont nekem a lábam is iszonyúan fáj tőle,és a szívem is szúr.. holnap megyek nődokihoz,nem tudom,hogy abbahagyjam-e vagy írassak fel másik gyógyszert. Félek a mellékhatásoktól,ha abbahagyom,de viszont így sem jó,hogy egyáltalán nem kívánom a páromat!
2017. jan. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

3 és fél év után szerepet játszhat már a maga a hosszú ideje tartó párkapcsolat is, viszont lehet másik fajtánál nem lesz ilyen, de az is lehet, hogy igen.

Az abbahagyás utáni állapot pedig egyénfüggő.

Nekem a zsíros, pattanásos bőrt leszámítva semmi mást nem okozott a fog. gátló abbahagyása. De sajnos nekem alapból ilyesmi a bőröm, ilyen volt mindig is. De azért sokat javított rajta anno a fog. gátló.

Viszont kedves első, nálad nem kétséges, hogy abba kell hagynod a fog. gátlót! Ha a lábadat, a szívedet bajosnak érzed, akkor gyakorlatilag te az egészségeddel és akár az életeddel játszol. Az neked még a legkisebb gondod lesz, ha netán abbahagyás után ne lesz vérzésed, hanem mesterségesen kell esetleg meghozni, vagy zsírosabb lesz a bőröd.

2017. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
En amiota abbahagytam ugrasszeruen megnott a libidom. Akkor heti 1-2volt. Most peteeresi idoszakban legalabb masnaponta:) Pedig mar 10eve vagyunk egyutt.Sot akkor szarazabb is voltam... Mielott abbahagytam feltem, hogy felborul a ciklusom es kozti verezgetek. De semmi,megjott pontosan, tovabb tart, mint gyogyszerrel a megvonasos de kb ennyi. Sztem egy probat meger hatha javul a helyzet.
2017. jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Első válaszoló szerintem neked tényleg érdemesebb átváltani más fogamzásgátló módszerre, mert ha neked fáj tőle a lábad, akkor akár trombózist is okozhat a tabi :/

Második válaszoló, alapból nekem nem zsíros a bőrőm és alig van pattanásom, de remélhetőleg nem hozza ki a gyógyszermegvonás :/ kicsit félek attól is, hogy vissza kell szoknom a fájdalmas piros betűs napokra, dehát valamit valamiért!

Harmadik válaszoló, ez nagyon jó hír! Mi 5 éve vagyunk együtt és tabi előtt volt hogy napi 3x megkívántam, most pedig heti 1x is alig, azt is inkább csak érte!

Úgyhogy valószínűleg megpróbálok leállni róla, aztán meglátjuk!

Köszi mégegyszer, ment a kéz! :)

2017. jan. 29. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:

"kicsit félek attól is, hogy vissza kell szoknom a fájdalmas piros betűs napokra, dehát valamit valamiért! "

Na, ez a másik, ami viszont nem tért vissza. Korábban volt, hogy kórházba kerültem, annyira görcsöltem menzesz idején, aztán évekig fog. gátlót szedtem ugye és ahogy abbahagytam szerencsére fog. gátló nélkül sem görcsölök úgy, mint annak idején.

2017. jan. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!