Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan lány/nő, akinek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány/nő, akinek a fogamzásgátlótól nagyobb lett a libidója, nem pedig kisebb?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg ugyanolyan maradt? Tegnap kezdtem el szedni,és féltem a libidómat, nem szeretném ha kisebb lenne.
2017. jan. 31. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
barátnőmmel jobb volt, amíg szedte
2017. jan. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem változó mindenkinél, de nekem jóval nagyobb lett mióta szedem (de az is lehet hogy a párom miatt) :D
2017. jan. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De jó!! Reménykeltő!
2017. jan. 31. 14:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem változott. Bár szerintem nagyrészt fejben dől el. Ha nagyon rágörcsölsz, persze hogy lejjebb fog menni. Viszont ha praktikus, biztonságosabb oldalára fókuszálsz, szerintem nem fog csökkenni. Persze van egyéni, hormonális tényező is, de a fejben is rendet kell tenni.
2017. jan. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is nagyobb volt :) a kedvem.
2017. febr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!