Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi alapján lettek meghatározva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gallits Gábor Csaba kérdése:

Mi alapján lettek meghatározva az óvszer méretei? Itt vannak a méretek, az első szám az óvszer méret, a második az álló pénisz mérete. : 47=9,5-10, 0 49=10, 0-11, 0 53=11, 0-11,5 57=11,5-12, 0 60=12, 0-13, 0 64=13, 0-14, 0 69=14, 0-15, 0

Figyelt kérdés
Igazából azt nem értem,hogy pl.:egy 13 vagy 14 cm-es álló péniszre hogyan hozták ki a 64-es méret,tehát miért ilyenek ezek a méretek.

#gumi #méret #pénisz #òvszer #óvszer méretek
2017. febr. 1. 15:44
 1/5 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Ez kerület nem hossz, pubi.:D
2017. febr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hasznos oldal: [vévévé.]mysize-condoms[pont]com


A dobozon lévő szám annak a kerület fele milliméterben, amire ki tud tágulni kényelmesen az óvszer. Az uniós szabvány valami 5.1-5.3 körül van, ha ettől nem tér el, akkor a dobozra nem kötelező ráírni.

A hosszt általában túltervezik, hogy ne kelljen abból is több méret.

2017. febr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek,tudom hogy nem hossz,de azt én csak sejtettem,hogy az kerület lehet,de engem az érdekelt,hogy mi alapján állapították meg ezeket az értékeket.


Egyébként köszönöm szépen a válaszokat! :-).

2017. febr. 2. 18:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, a pénisz hosszának valóban kevesebb jelentősége van. Legfeljebb nem görgeted le teljesen, amikor felhúzod. A vastagság viszont annál fontosabb. Ha átlagosnál vastagabb farkad van, akkor egy átlagos méretűeknek szánt gumi minimum feszülni fog rajta, ami kényelmetlen is, és nem is biztonságos. De valószínűbb, hogy fel sem tudod húzni rá. ;)
2017. febr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az én péniszem hossza átlagos 13,5,nálam a vastagságról csak annyit,hogy fél-egy éve derült ki,hogy rám a 64-es óvszer a jó,így megrendeltem és még van is,de nemrégen kiderült miután újra használtam,hogy lehet nekem a 69-est kellene használnom.


Nem dicsekedni akartam,csak gondoltam elmondom,mert az én péniszem vastagsága 14,5 mint lemértük egy lánnyal.

2017. febr. 3. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!