Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előváladéktól terhesség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előváladéktól terhesség?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom... Szörnyű vagyok, hogy 18 éves fejjel ilyeneket kérdezek, de annyi szóljon a mentségemre, hogy még semmilyen szexuális életem nem volt kb. 4 hónappal ezelőtt, hiszen még csak most van az első párkapcsolatom. Az lenne a kérdésem, hogy lehetek-e úgy terhes, hogy nem szexeltünk ténylegesen (úgy éreztem, hogy nem vagyok még kész rá, hogy odaadjam teljesen magamat + nekem nagyon kellemetlen, fájdalmas élmény volt), viszont kb a makkja bennem volt. És hát ő elég sok előváladékot termel, nekem meg pont tegnap (amikor ez történt) volt az ovulációm. Most a jelen helyzetben a legrosszabbtól tartok: egy nem kívánt terhességtől. Szerintetek van esély rá? Feljuthatott sperma a méhembe? (Elvégre mozognak) Elmenjek nőgyógyászhoz eseményutániért?

A normálisabb válaszokat előre is köszönöm.



2017. febr. 13. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi az esély de nem 0. Ha nem akarsz gyereket akkor Védekezzetek Normálisan
2017. febr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom... Nem is értem miért nem mondtam neki, hogy húzzon gumit. Talán csak túl hevesek voltunk, de abban biztos vagyok, hogy ilyesmi többé nem fordul elő.
2017. febr. 13. 16:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el!
2017. febr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kevés rá az esély, de nem nulla. Én azért emiatt nem javasolnám az esemény utánit, mert nagyon felborítja a hormonjaidat. Ha nem jönne meg, azért vegyetek egy tesztet, de elég valószínű, hogy nem lesz baj.
2017. febr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ketri ***** válasza:
100%

Nem leszel. Ne aggódj.:) Az esély nagyon minimális! Vannak akik évekig próbálkoznak gumi nélkül, és nem jön össze nekik. Persze tartják, hogy "ahova nem akarnak lesz, ahol akarnak ott nem lesz". A gyógyszer nagyon felborítaná a hormonrendszered. Ne légy ideges ameddig megnem jön a következő menzeszed mert lehet hogy az idegesség miatt késni fog, vagy akár meg sem fog jönni. Nyugodj meg.:)

Nem szeretnék kötekedni, de szerintem az hogy "eddig semmilyen szexuális élményed nem volt" nem mentség. Ameddig nem is tudod a megfelelő védekezési módszereket a nem kívánt terhesség ne is éllj szexuális életet.:)

Óvatosabban.🙄😚😋

2017. febr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként nem rég kezdtem el érezni hogy fáj az alhasam/derekam és nem tudom, hogy ez közre játszhat-e? (Ez valószínűleg a peteérés miatt van) biztos ne menjek el eseményutániért?😥
2017. febr. 13. 17:46
 7/9 Ketri ***** válasza:
Szerintem ne!:) nyugodj meg. :)
2017. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Daidalosz ***** válasza:
Nekem is sok termelodik de meg nem tortent baleset. Evekig a megszakitasos modszerrel vedekeztem. Sok kapcsolatom volt es vannak gyerekeim. 40+
2017. febr. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

40+ gyereked van? Már magad sem tudod számon tartani?

Na ezért kell védekezni!

2017. febr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!