Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A mensesem első napjától...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mensesem első napjától szedem a Lindynette 20 fogamzásgátlót. Eddig 16-ot szedtem be és ma volt az első szex, terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem nézted meg a tájékoztatót, kérdezted meg az orvost, hogy mikortól véd?

Vagy már megint egy reklám célú hirdetés...

2008. okt. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem volt bele irva atájékoztatóba és nem reklám célú a kérdésem!!
2008. okt. 10. 17:54
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
A betegtájékoztató azt írja,hogy 1 hónapot kell várni,vannak olyan gyógyszerek amik már az első tabbletától védenek,de ennél azt írja hogy várni kel legy hónapot,tehát igen lehetsz terhes!
2008. okt. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az első naptól szedted be a Lindynette 20 at, akkor már az első naptól véd, ha az 5ödik naptól szedted volna, akkor a második héttől védett volna..benne van a betegtájékzotatóban...
2008. okt. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is most kezdtem, nekem azt mondta a doki hogy várjak 1 hónapot!


ÉS

2008. okt. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

elküldte előbb, bocsi:


ÉS NINCS BENNE, HOGY AZ ELSŐ SZEMTŐL VÉD!!!!!!!!!!!!!!

2008. okt. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a lindynette 20 betegtájékoztatójában SEMMI nincs arról, hogy mikortól hatna a gyógyszer. ez biztos. nekem is ezzel van a problémám, a legtöbb válasz azt írja, hogy ha a menstruáció első napján veszed be, akkor védett vagy már az első tabi beszedése után. én ebben nem vagyok túlzottan biztos, bár mondom én is ezzel a porblémával küszködöm, mivel tegnap vettem be a 2.levél első tabiját. én kivártam ezt az egy hónapot és addig máshogy védekeztünk. én inkább biztosra mentem,ajánlom ezt másnak is.
2008. nov. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!