Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az igaz hogy a fogamzásgátlotó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy a fogamzásgátlotól lehet hízni vagy valami elváltozást tapasztalhatunk magunkon?

Figyelt kérdés

2017. febr. 17. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy barátnőm aki hízott tőle. Ráadásul alig nedvesedett amíg szedte. Íratott fel másik fajtát és az már jó volt. Sajnos viszont nem emlékszem a bogyó nevére.
2017. febr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Én Deciorat szedek s nem híztam tőle semmit. Ha olyan fajtát szedsz ami neked jó akkor nem lesz gond. Ha elkezded szedni és nem változtatsz az étkezési szokásokon, mozgáson és mégis hízol akkor nyilván a tabi miatt lesz. Akkor visszamész a dokihoz és felír mást. Nem is értem azokat akik 5-10 kg felesleg után térnek észhez hogy "jééé biztos a tabi miatt híztam meg"- Ne félj amiatt a gyógyszertől.
2017. febr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én Velgyn-t szedek, lassan már másfél éve. Nekem ez a fogamzásgátló nagyon bevált. Nem hiztam, nem voltam hisztis, nem voltak hangulatingadozásaim, szóval negativ tapasztalatom nincs! Sőt, az arcom azóta nagyon sokat tisztult. Előtte nagyon sok volt rajtam pattanás volt rajtam.


28 L

2017. febr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én meghíztam tőle és a májammal is okozott gondot..Altforalle a gyógyszer neve,ezek után nem ajánlom..Bár lehet csak nekem nem ez volt a megfelelő
2017. febr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!