Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Cerazette-t szedek, de félek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cerazette-t szedek, de félek, hogy megbízhatom-e benne?

Figyelt kérdés

Volt valaki aki mellette esett teherbe?

Honnan tudhatom hogy még használ,ha csak 10 ml tejem van akkor is bevehetem?


2008. okt. 10. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szoptatás alatt csak ez szedhető. Igen, sokan teherbe estek mellette, de volt sok olyan nő is, akinek nem okozott gondot.

Ha már csak 10 ml tejed van, gondolom nem szoptatsz,akkor szedj más, megbízhatóbb tabit!!

2008. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igaz én még terhesség előtt szedtem jóval de az az gyógyszer hozta ki belőlem azt,hogy sosem fogok többet fogamzásgátlót szedni.Annak ellenére,hogy kevés a hormontartalma ugyan úgy szőrösített és 6hónapra megszűnt a mensim..állandóan tesztért rohangáltam,mert nem tudtam most azért nem jön meg mert a gyógyszer miatt vagy a terhesség miatt,szerencsére akkor még nem lettem terhes,de mai fejemmel már nem szedném.
2008. okt. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én is elkezdtem szedni, de 3 hét után abba hagytam, mert folyamatosan véreztem tőle, el kezdtem ragyásodni, állandóan éhes voltam.

Én a helyedben , ha ilyen kevés a tejed, inkább mást szednék, vagy addig ne is szedj semmit amíg szoptatsz, van más fajta fogamzásgátló is.

2008. okt. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ezt a kicsit is megeszi, ezért kérdeztem.Köszönöm.
2008. okt. 11. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!