Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barnafolyás fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barnafolyás fogamzásgátló tabletta szedése alatt mit jelent?

Figyelt kérdés
Most szedem először és most a 13.tablettánál tartok és a mensesem 4. Napján kezdtem szedni. A tegnap vettem észre hogy van egy kicsi barna folyásom ez mit jelent?

2017. febr. 19. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első három hónapban nem gond ha van barnafolyás, meg kell szoknia a szervezetednek a fogamzásgátlót.

Nekem első hónapban a 12.szem környékén maradt abba a barnafolyás.

2017. febr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Amìg szedhettem fogamzásgátlót nekem is volt ilyen. Erősebb tablettára kellett váltanom mert alacsony volt nekem a hormontartalma annak amit szedtem.
2017. febr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi megnyugodtam :) megnézem elmúlik e s ha nem vissza megyek és errősen tablettát iratok:)
2017. febr. 19. 15:04
 4/10 A kérdező kommentje:
Most nézem s egyre pirosabb lesz, furcsa meg a 13.szemnel tartok megjönni nem tud akkor ez se baj vagy??
2017. febr. 19. 15:11
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
2- es vagyok. Igen én véreztem is közben nemcsak barnafolyásom volt. Az szinte végig volt. Egy erősebb hormontartalmú tabletta megoldotta a problémám.
2017. febr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Még csak most kezdted el szedni, a szervezeted meg sem szokta. 13 szem az semmi, nem is véd még rendesen. Szerintem felesleges máris váltanod, ezért javasolják hogy az első 3 hónapot szedjük végig, majd ha panasz van utána írnak fel másik gyógyszert. Benne van a tájékoztatóban is hogy az első hónapokban normális a pecsételő vérzés, barna folyás... Ha negyedik,ötödik,sokadik hónapban is barnázol vagy vérzel közben az már baj.

Első válaszoló voltam.

2017. febr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#2-es válaszoló beszéled itt a sok hülyeséget. Még most kezdte szedni, az teljesen más mint neked volt. Ráadásul ha nem a menstruáció első napján kezdte el szedni akkor alapból végigvérzi az első hónapot. Ha első nap kezdte volna el, akkor nem lenne ilyen gondja. De ne javasolj már neki másik gyógyszert ha az első levél 13.szeménél tart...
2017. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem én fogom javasolni hanem az orvos te nagyon okos...nekem nem kellett 3 hónapot végigszenvednem bevettem 2 havit és az orvos lecserélte. A problémám azonnal megszünt. Ő mondta, hogy ez túl alacsony hormontartalmú volt nekem. Nem magamtól találtam ki hogy váltok.
2017. febr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kettőnk közül te vagy nagyon okos :)

Kicsit olvass már utána a dolgoknak. Azért javasolják hogy a menstruáció első napján kezdje el az ember szedni mert ellenkező esetben végigvérezheti a hónapot. De mivel a szervezete most szokja a gyógyszert, NORMÁLIS HA AZ ELSŐ HÁROM HÓNAPBAN PECSÉTELŐ VÉRZÉSE ILLETVE BARNA FOLYÁSA VAN. A további okoskodásod előtt vegyél már elő egy fogamzásgátló tájékoztatót és javaslom hogy olvasd el. Az egyáltalán nem baj ha a 13.gyógyszernél vérzik. Ahogy leírta itt egy másik válaszoló is a tapasztalatát.

2017. febr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Felesleges itt veszekedni meg szidnotok egymást. Teljesen rendben van ha a 13.napon van vérzése. De kérdező ha megnyugszol attól, akkor menj el nyugodtan orvoshoz.

Itt szerintem egyikünk sem orvos, csak saját tapasztalatot írtunk le. Nekem is azt mondta az orvosom hogy az első három hónapban bármi előfordulhat mert felborítja teljesen a hormonrendszert a fogamzásgátló. A tájékoztató is ezt írja. De leírtuk már itt néhányszor.

Nyugi :)

(Első válaszoló voltam ismét)

2017. febr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!