Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tri-Regol fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tri-Regol fogamzásgátlót szeretnék szedni. A menstruációm első napján kell bevennem az első tablettát?

Figyelt kérdés

Igy kellene,úgy olvastam.Csak az a gond,hogy nekem mielőtt megjönne kb 2-3 napig van barnázásom.Várjam meg mig megjön a rendes vérzés vagy pedig a barnázás megjelenésének a napján szedjem be az első tablettát?

Köszönöm a segitséget!

21/l



2017. febr. 19. 15:31
 1/4 RRR ***** válasza:
Én a nődokimmal beszélném meg,a tabi fajtáját és hogy mikor!!!
2017. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Várd meg míg megjön
2017. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs, hogy te milyet szeretnél szedni.

Azt az orvos dönti el, aki felírja, hogy milyet fog neked felírni.

És amilyet felír, annak a tájékoztatójában le van írva, hogy hogy kell elkezdeni szedni.

Egyébként nem csak az első nap lehet elkezdni, hanem a 2-5. napon is, csak ha kifejezetten olyan a fog. gátló, akkor nem alakul ki azonnal a védelem. De nagyon sokan nem is szoktak erre alapozni, hanem megvárják a levél végét, mire elhagyják a kiegészítő védekezést. Tehát nyugodtan beveheted a barnázós napokon, hisz már az is menzesz, de megvárhatod azt is, mire rendes, piros vérzésed lesz, csak alkalmazz más kiegészítő védekezési formát is még az elején.

2017. febr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Tri-Regol azoknak ajánlott, akiknek szabályos, pontos, "tankönyvi" ciklusuk van, különösebb görcsölés és PMS tünetek nélkül. Ha barnázol a mensi előtt, akkor nem biztos, hogy ez a megfelelő fogamzásgátló számodra...
2017. febr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!