Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
A barátommal már egy ideje együtt vagyunk, és úgy döntöttünk, tablettával fogunk védekezni. A tablettát kicsit több, mint egy hete szedem, és elég durva hangulatingadozást tapasztaltam. Nem akarom, hogy emiatt veszekedjünk, bár a barátom nagyon türelmes... Vélemények? Tudom, hogy ez is a tünetek közé tartozik, de én stabil lánynak ismerem magam... más valaki hasonlóval? Esetleg tudnátok valamit tanácsolni?

2017. febr. 22. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nő doki séta el beszélni vele megmondja tutit... (A sorrend fontos)
2017. febr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen, pontosabban semmilyen mellékhatása nem volt amikor szedtem. Ha biztosan a tabi miatt van, érdemes visszamenni a nőgyógyászhoz, és kipróbálni egy másik fajtát.
2017. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyan azt tudom mondani, mint az előttem lévők.

Gondold át, lehet-e más oka, ha nincs, akkor tényleg a tabi lehet a felelős. Érdemes kipróbálni egy másikat, hátha megszűnik. :) De a nőgyógyászod majd úgyis megmondja a tutit.

2017. febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlók mellékhatásait két csoportra lehet osztani: átmeneti és állandó tünetekre. A legtöbb mellékhatás átmeneti, csak a tablettaszedés első hónapjában jelentkezik, amíg a szervezet hozzászokok az új hormonszinthez. Váltani csak akkor érdemes, ha tartósnak bizonyul az adott mellékhatás.
2017. febr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez gyakori panasz, 10-ből legalább 1 nőt érint. Lehet próbálkozni, de nekem pl a hangulatingadozások csak depresszióvá fajultak, szóval csak óvatosan. Ahhoz képest, hogy kb. mindenkinek felírják, rengeteg, az életet megkeserítő mellékhatása van (libidócsökkenés, hangulatingadozás, hízás, pattanások). Sajnos nem találkoztam még nőgyógyásszal, aki ne írta volna fel első mukkanásomra...volt olyan is, aki egyenesen leordított, hogy nem emiatt vannak hangulatingadozásaim :D
2018. febr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha másik tablettától sem jobb, akkor szerintem érdemes visszatérni az óvszerhez vagy valami más hormonmenteshez. Nekem legalábbis az a véleményem, hogy nem jó naponta egy órát bőgni. :)
2018. febr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!