Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle után nincs verzes,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle után nincs verzes, normalis?!

Figyelt kérdés

Sajnos megtortent a baleset.. peteeres utan voltam egyutt a baratommal, szakadt az ovszer(igaz hogy nagyon kicsi lyuk volt es oldalt..)

4. Napja hogy bevettem az esemenyutanit,persze idoben voltam, eddig csak gorcsok es fejfajasom volt. Nem volt olyan verzesem amit sokat olvasok. Ez normalis, nem mindnekinel jelentkezik? A mensinmnek is 20.-a korul lett volna megjonnie. Ma csinaltam tetszet es negativ lett.

Az orvos azt mondta hogy 2 nap mulva megkell jonnie a mensinek.

Szerintetek?



2017. febr. 22. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy az esemény utáni annyira bekavar a hormonokba, hogy azután minden normális. Az is, ha fél évig nem jön meg, az is, ha kéthetente van meg, és az is, ha összevissza menstruálsz. De ha a doki azt mondta, hogy két nappal a bevétele után vérezni kell, akkor hívd fel, hogy most mi legyen.

20N

2017. febr. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A használati utasításban az áll, hogy 3 héten belül kell megjöjjön. Egyébként azt olvastam, hogy ha ovuláció előtt veszed be, akkor egy héttel hamarabb jön meg mint kellene, ha pedig utána, akkor késhet egy hetet.
2017. márc. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!