Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges hogy nemjo a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy nemjo a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

2007 be kezdtem el a lindNette20 as tablettát egészen 2013 ig rendszeresen szedtem.2009 ben nagyon eros menstruációs görcsökre lettem figyelmes de csak 2012 be mentem vele dokihoz,aki megállapította hogy hátra hajlo mehem van(megpróbálta előre emelni de azt mondta hogy mar lenott).szerinte ettől faj nagyon a mensi.irt fel apranaxot.azzal egesz elviselhető.majd egy ev eltelevel szimpla rakszures miatt voltam nala.de minden kérdezed nélkül lecserélte a lindynette t a dienille re hogy ez modernebb jobb stb.biztam benne bar nem volt bajom a lindynette tol,ahogy mondta ugy attertem a dienille re.hat csütörtök vettem be az első tabit.penteken olyan szinten hányingerem volt hogy majd meg bolondultam es ez meg szombat de volt hogy vasárnap is fenn állt.gondoltam meg kell szoknom...aztan jött a migrénes fejfájás volt hogy annyira fajt hogy szédültem hányingerem volt,meg munkába se bírtam menni.ez tartott majdnem másfél évig...ugydontottem visszatérek a lindynette re mer azzal semmi bajom ndm volt.visszairattam novemberbe el is kezdtem szedni majd januárba ereztem hogy valami enm stimmel.hétfő vettem be az utolso tabit pénteken megjott hétfőig tartott,kedden kezdtem a tabit rend szerint es felfigyeltem hogy azóta minden szerdán elkezd szúrni jobb oldali petefeszek tajekon,ami nagyjából péntek max szombatig tart.nem nagy fajdalom enyhe szuro,bar volt hogy jobban szúrt,szo szerint fajt.igazabol ez egy eve mindig igy megy...2hete voltam nőgyógyásznál említettem neki a helyzetet de nem szolt ra semmit,majd megvizsgált ahol annyit mondott hogy gyulladást es egy jókora mehszajsebet lat.erre klion d huvelytabit es klion szajon at szedheto tabit is irt fel merthogy a cytologia gyulladás es sok bacit mutatott.cytologia p2

Kérdésem annyi lenne hogy ezt a petefeszek taji szurkáló fajdalmat okozhatja a foggatlo?esetleg mas is jart mar igy?



2017. febr. 25. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Előfodulhat
2017. febr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%
inkább a gyulladás okozza. eszes...
2017. febr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!