Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az új levél fogamzásgátlón...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új levél fogamzásgátlón véletlenül csütörtök helyett a szerdaival kezdtem. Ez mennyire baj?

Figyelt kérdés

A harmadik levélnél tartok. Ma kell bevennem a 14. szemet. Most viszont ránéztem a gyógyszerre és a keddi következik nekem. Teljesen pánikba estem hogy egy esetleg kimaradt, de nem, mert a határidőnaplómba is írom hogy hol tartok vele. Viszont akkor vettem észre hogy mikor megkezdtem az egyik csütörtökön a levelet akkor a szerdaival kezdtem véletlenül, ezért van most eltolódva egy nappal. Ugye ez nem befolyásol semmit?

Pont holnap megyek orvoshoz az új adagért, csak megijedtem most.

(Jangee-t szedek)


2017. márc. 1. 12:24
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Elolvastam a tájékoztatót, mielőtt nekem esne valaki ezzel!
2017. márc. 1. 12:29
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
És az mit ír ,ha már elolvadtad??
2017. márc. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Kedves Virdzsike köszönöm az értelmes hozzászólásod. Fáradj másik kérdéshez!
2017. márc. 1. 13:00
 4/18 A kérdező kommentje:

A tájékoztatóban nem találtam erre vonatkozó részt.

És örülnék ha nem itt vitatkoznátok. Igen ismerem ezt a felhasználót, sosem mond normális tanácsot, nem értem akkor minek ír minden kérdés alá.


Kérem csak az válaszoljon már aki tud rendesen. Nem veszekedni vagyok itt. Az 58%-oshoz hasonló "értelmes" emberek elkerülhetnek. Köszönöm!

2017. márc. 1. 13:07
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz belőle,mindegyik tablettában ugyan az a hatóanyag,a napok csak azért vannak feltüntetve hogy neked segítsen megjegyezni hogy hol tartasz:)
2017. márc. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%
4-es te kioktatsz engem. Holott te sem tudsz értelmes választ adni. Csak kötekedni mással,és még a nevedet sem mered vállalni,csak más lejáratásában vagy okos. De amint látom neked is jó szar életed lehetsz ,ha utánam nyomozgatsz és non,stop az én válaszaimat nézegeted. Csak egyszer nehohágy belebukj tudod nem csak egy 58%os válaszadó van itt. De ennyit mondok neked leszívhatsz...!! Szánalmas ,tuskó!!
2017. márc. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Leszívhatlak? Nő létére farkad van? Egyre undorítóbb vagy :D

A helyesírásod is egy borzalom. De a magadfajták nem járnak suliba tudom. :/

Azt írod hogy én sem tudok normális választ adni. Akkor ezzel beismered hogy te sem?

Neked mindig annyi a válaszod hogy olvasd el a tájékoztatót. :D ezzel sokat ér egy ember tényleg.

Mindenkinek jobb lenne ha eltűnnél innen. Hányingerem van a stílusodtól. A telepen biztos bejössz ezzel a pasiknak, de tudod a magyaroknál illene viselkedned.

Egyébként hiába takarózol azzal hogy nem csak egy 58%-os van, ezzel a kommenteddel beismerted hogy igazam van. ;)

Bárhol fel lehet ismerni téged, és hála istennek egyre többen felismernek itt téged!

2017. márc. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%
Vállald a neved te gerinctelen!!
2017. márc. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

Miért vagyok gerinctelen?

Neked van undorító stílusod minden kérdés alatt. Tűnj el! És felszabadul itt mindenki!

2017. márc. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nyomozgass csak továbbra is utánam ,csak ehhez értesz,de tudod mit tojok rád. Légy boldog!!
2017. márc. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!