Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljak az áttöréses...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak az áttöréses vérzésemmel?

Figyelt kérdés

sziasztok, na az a szitu, hogy fogamzásgátlóval(yadine) eltoltam vagyis elcsúsztattam a havimat 3 héttel, tudjátok tovább szedtem egy levéllel a gyógyszert.

olvastam hogy lehet áttöréses vérzés, meg pecsételős vérzés tőle..

na hát ma ugye csütörtök este van, és szombat estig szedem a bogyeszt, és úgy számoltam hogy március 8 körül azaz jövöhét közepén kellene megjönnie, ehez képest most már 1 hete durvább pecsételő vérzésem van, mintha meglenne egy kicsit, és megőrjííííííít.

voltam vele dokinál tegnap, annyit mondott hogy reménykedjek hogy megjön jövőhéten.

esetleg valaki járt már így? elmúlt? vagy ötlet hogy elmulasszam? :D hétvégén szexelni akarok :( ne nézzétek hülye ribinekk, csak a távkapcsolatban vagyok és csak hétvégén találkozunk..

szóval ja. :D

köszönöm

L/20



2017. márc. 2. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Így jár az, aki szórakozik a hormonjaival...
2017. márc. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
37%

Ez van, majd legközelebb nem szórakozol vele. Elméletileg el fog múlni.

20N

2017. márc. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!