Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eddig a védekezést egy egyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig a védekezést egy egyszerű gumiovszerrel oldottuk meg! Kiakartuk próbálni milyen nélküle! Kb:3-4 percig csináltuk ugyanugy mintahogy gumival szoktuk csak aztán a barátnőm elment és ugy gondoltuk itt kéne abbahagyni! Előfordulhat h terhes lett?

Figyelt kérdés
Egyébként menstruáció elött párnappal csináltuk! Én nem élveztem el! Én seholse tartottam... jó volt de kicsit uj is:) ezért nem tudtam koncentrálni teljessen!
2008. okt. 12. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet terhes, de ennek a valószínűsége igen kicsi. Neked jöhetett előváladék, amiben van sperma, még ha nem is érezted, hogy jön. És mensi előtt is teherbe eshet egy nő, sőt még mensi közben is.
2008. okt. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát az előváladéktól...lehet terhes. De mivel menstruáció előtt voltatok, gondolom megfog jönni neki és akkor biztos nem. Szerintem menjetek el egy nőgyógyászhoz írassatok fel fogamzásgátlót és várjatok 1 hónapot (gumival védekeztek). A fogamzásgátlót kb. 5-8 ezer közt van. Mi a barátommal megosztjuk a pénz. Ez 3 hónapra elég, és van egy tippem hogy nem felejti el bnőd bevenni, telóján állítsa be mind a 7 napra az adott időpontot. :)nekem bevált
2008. okt. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat szóval ezeken azt értitek hogy ha nem jön meg a mensruáció max 1 héten belül akkor vegyünk olyan terhességi tablettát amit naponta kell szedni! és akkor szedje azt? 1 hónapig addig csak gumival védekezzünk...
2008. okt. 12. 11:29
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudjátok százalékba kiirni hogy menyi igy az eséje? Jólenne jobban megnyugodnék..
2008. okt. 12. 11:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Jujj nem! Hány éves vagy? Fogamzásgátlóm az nem terhességi tabletta! Az a terhességet védi ki, ha normálisan használja! Ha nem jön meg neki, terhességi tesztet kell venni és ha az pozitív, akkor irány az orvos!
2008. okt. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

mondjuk ugy, hogy nagyon nem valoszinu. nincs erre szerintem szazalek, de ha akarod:

0.06703%

:D

2008. okt. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!