Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Srácok. Nektek mi a véleményet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok. Nektek mi a véleményetek ha egy nő inkább az óvszeres védekezést választja mint a tabisat? Nektek mennyire kényelmetlen a gumi szex közben?

Figyelt kérdés
Légyszi kort is írjatok.
2011. júl. 3. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, ez van és kész. A barátnőmmel sokáig így védekeztünk, mert nem volt kedve tablettát szedni. Egyáltalán nem volt kényelmetlen, a bordázottakat különösen kedveltük. Később átállt a fogamzásgátlóra, de most már nem szedi, elindítottuk a baba-projektet. 27/F
2011. júl. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nehogy már itt is a pasi döntsön és ha neki nem jó az ovszer akk tablettát kelljen szedned..lol.
2011. júl. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Max futó kaland, de tartósan nekem nem megy gumival. Gyűlölöm, ocsmány egy dolog. Szeretem érezni a dolgokat és nem egy gumis szarral, hanem a lánnyal. Sokszor le is lohaszt, testidegen dolog számomra.


Ha nem akar gyógyszert akkor van más megoldás, pl h kúp.


Tartós kapcsolatra a gumi nálam nem okés.


21F

2011. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A férjem gyűlölte az óvszert, egészen addig, amíg a fogamzásgátló miatt kórházba nem kerültem. Mire hazaengedtek, kidobta a maradék gyógyszeremet és vett legalább 20 féle óvszert, azt mondta, ebből csak akad, ami jó lesz. Kipróbáltuk őket, akadt néhány kiváló...

Férjem 31 én 30

2011. júl. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Férjem elfogadta(kezdetektől így védekezünk)megértette,hogy nem szeretném,hogy belezavarjon a gyerekvállalásba.Most pedig,hogy szoptatok nem akarjuk a babát hormonokkal tömni,így megint óvszer,megszoktuk,semmi zavaró nincs benne.
2011. júl. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja 24 évesek vagyunk
2011. júl. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi is óvszerrel védekezünk, a barátomnak semmi baja nincsen vele.Sőt, mondtam neki, hogy lehet, hogy elkezdek tablettát szedni, és pont ő volt az aki lebeszélt.
2011. júl. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az én barátomnak semmi baja a gumival, anélkül nem is hajlandó betenni a műszert, mert nem akarja, hogy terhes legyek. bár van, hogyha egyikünknél sincs, és egymásnak esünk, elég sz*r, mert védekezés nélkül nem teszi be.
2011. júl. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!