Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek, ha megszakítot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek, ha megszakított módszert alkalmaztuk, vagy menjek 72 órás gyógyszerért?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, a barátom tapasztalt, évekíg így csinálta, nem lett még belőle gond. Nem ment el, olyan 15 perc után mondtam neki ,h. ne, mert rámjött a para... Valaki, légyszi...
2008. okt. 12. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
van rá esély, mindig van. de sztem nem. bár azért lehetnek befolyásoló dolgok, pl pont peteérésed van, azaz ha épp ciklus közepén vagy.
2008. okt. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Hiába tapasztalt... van előváladék. Szerintem vedd be a 72 órást biztos ami biztos...és ne hallgass a pasidra így is teherbe eshetsz írass fel fogamzásgátlót, az a legbiztosabb ha óvszer nélkül akarjátok csinálni. Fogamzásgátló 5-8 ezer közt van, de ezt megtudod beszélni a nőgyógyásszal ha túl drága vmi mást fog felírni. Ez 3 hónapra elég, az első hónapban viszont kell vmi mással védekezni az a biztos,
2008. okt. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megszakításos módszerrel is teherbe lehet esni, de kicsi a valószínűsége. Lehet, hogy neked nincs akkora szerencséd, mint az előző barátnőinek. Én vennék egy 72 órás tabit. A megszakításos módszeren kívül vannak már más lehetőségek is, és nem kell akkor sem gumit használni. Ezen mindenképpen gondolkodjatok el.
2008. okt. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megbeszéltük, h. nem lesz több ilyen, sőt, anyámmal is beszéltem, egész jól fogadta, segít. Valószínűleg megyünk majd tabiért.
2008. okt. 12. 12:41
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem éri meg ezért az a bikarugásnyi hormon.

Az előváladékban pedig nincs annyi spermium, értsétek már meg.

2008. okt. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Bármikor teherbe eshetsz, ha nem védekezel! Most sajnos be kell venned a 72 órásat és majd utána írass fel magadnak rendes fogamzásgátlót!! Az előváladék pedig tartalmaz olyan spermiumokat, amelyek képesek megtermékenyíteni!
2008. okt. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kb 5 perce vettem be, köszönöm!
2008. okt. 13. 12:20
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
nagyon jó döntés volt!
2008. okt. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudom,h már régi a opic,azért írok hátha olvasssa még vki és tanul belőle.Barátnőm 16 évesen veszítette el a szüzességét,nem védekeztek,sosem,mert hogy az óvszer kényelmetlen a tabbletta drága,marad a megszakítás, egy évig játszották ezt a pasijával és teherbe esett,úgyhogy jól megszívta,utolsó évünket plusz egy fővel az osztályban töltöttük.Azóta sem védekeznek így még egy gyerekük van.Ez a lehető legnagyobb felelőtlenség a világon,ezt neki is megmondtam,pedig 16 éve barátnők vagyunk.Szóval óvatosan,inkább használjatok kúpot,vagy tablettát ha utáljátok a gumit,de azt meg azért kellene,mert bármilyenfertőzést kapotk el máris átadjátok a másiknak.Úgyhogy duplán szívás....:S
2009. márc. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!