Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kimaradt 1 tabletta és utána...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimaradt 1 tabletta és utána hánytam. Lehetséges terhesség?

Figyelt kérdés
A kimaradt nap előtt 2 nappal együtt voltunk, majd bevettem, elkaptam egy vírust, hánytam és utána 1-2 nap múlva szintén együtt voltunk. Ha nem azon a napon voltunk együtt, amikor kimaradt még lehetek terhes?

2017. márc. 14. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetsz,bár kicsi az esélye.
2017. márc. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tabletta mellett is van esélye. Nem hinném, hogy terhes vagy, de ha elmész orvoshoz ott hamarabb kiderül. mint itt gyk-n találgatásokkal.
2017. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehetsz és nem ki eséllyel.

Ha kimarad egy szem, azt pótolni kell és mellette legalább 1 hétig kiegészítő védekezést alkalmazni. Ha hányós vírus van, szintén legalább 1 hétig kiegészítő védekezés. Nálad mindkettő volt, tehát ha a kimaradt szem és a hányás után úgy voltatok együtt, hogy nem alkalmaztatok kiegészítő védekezést, akkor nem kis esélye van, hogy csökkent (akár teljesen) a fog. gátló hatása és terhes lehetsz.

De nyilván, ha egyszer is elolvastad volna a betegtájékoztatót, akkor mindezt meg sem kellett volna kérdezned, hisz benne van a tájékoztatóban.

És ha kritikus héten hagytál ki szemet és nem pótoltad és nem a betegtájékoztató szerint jártál el, akkor gyakorlatilag az egész levél alatt nem vagy védve, nem csak akkor és utána 1 hétig, hanem egyáltalán.

Az aktust követően 2 héttel csinálj reggeli vizeletből tesztet!

2017. márc. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!