Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem jön meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nóórika93 kérdése:

Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés
8 napja vettem be az esemény utáni tablettát mert történt egy kis baleset a barátommal és még mindig nem jött meg. Aki vett már be ilyet ez normális? Kinek mennyivel a tabletta bevétele után jött meg? És ha meg sem fog jönni?

2017. márc. 15. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit ír a betegtájékoztató?Mennyi idő múlva kell,hogy megjöjjön?
2017. márc. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Többször is elolvastam de nem írja. A gyógyszertárban mondták hogy kb 5 napon belül meg kell jönnie tőle de ez nem a rendes mensi. Utána pedig ugyanúgy rendesen a mensimnek is meg kéne jönnie.
2017. márc. 15. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a neve a gyógyszernek?Mennyi idővel vetted be a "baleset után?"
2017. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mint a neve is utal rá legkésőbb a baleset után 72 órával kell bevenni. Mivel ez egy nagy hormon löket, ami megakadályozza a beágyazódást a mellékhatása az lehet, hogy a méhfal elkezd leválni, vagy akár spontán menzeszt is okozhat, ami felboríthatja a hormon háztartásodat. Én életemben 2x vettem be ilyet, de mindig normális időben jött meg utána, az esetleges pecsételő vérzés előfordulhat. Akkor kezdj el aggódni, ha a várt menzesz késik, és akkor is legalább 3 napot, mert addig a teszt is nagyon nehezen mutatja ki a terhességet. Ha addig sem jön meg másnap reggel csinálj egy terhességi tesztet, ha az negatív, és még mindig elmarad, akkor még 2 nap múlva is. Utána doki, de ha terhes vagy akkor sem fog látni semmit, csak egy hét múlva. Ne aggódj addig ezen, felesleges.
2017. márc. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
12 órán belül vettem be, ellaone a neve Skóciában vettem mert itt lakunk a barátommal nem tudom van e ilyen otthon. Nekem ez a második hogy ilyen tablettát bettem be de az előzőnél megjott 3 napon belül én abból indultam ki és ezért félek hogy most meg nem vereztem és 3 nap múlva kell megjönnie hát remélem hogy rendesen meg fog jönni. Köszönöm utolsó most kicsit megnyugodtam! Most pont nagyon rosszkor jönne a babuci mert januárban jöttünk ki dolgozni hogy lakást tudjunk venni otthon és ha az megvan indulhat is a babaprojekt. :)
2017. márc. 18. 14:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!