Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellékhatás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellékhatás tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2 hónapja szedek Sambát. A harmadik levelet már nem kezdtem el, mert a melleim kb. a kétszeresére nőttek, ami nem is lett volna baj, de annyira fájt, hogy már nem lehetett hozzáérni, melltartót nem bírtam felvenni, sőt már simán az is fájt, ha a ruha hozzáért. Egy hete nem szedem és minden oké.

Járt már így valaki?

Ha igen másfajta gyógyszer bevált?

22


2010. máj. 11. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem Lindynettől volt 1 hónapig közti vérzésem. Én is abbahagytam , mert így felesleges volt szedni. Ugyanis szexelni nem szexeltünk...
2010. máj. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a leírásban a mellékhatásokat.
2010. máj. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem fél évig volt hányingerem, de megszoktam.

Mindenképpen menj vissza a dokihoz. Majd ír mást. Ha az sem jön be, lehet más módszert fog javasolni.

2010. máj. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nálam is volt hányinger mindig a 2. és 3. napon, de azt ki lehetett bírni és gyorsan elmúlt.

A tájékoztatót elolvastam, írta, hogy lehet mellfeszülés, de ez már olyan szinten fájt, hogy pl. tusolás közben alig bírtam hozzáérni, mert sírógörcs kerülgetett.

2 hét múlva megyek dokihoz, csak kíváncsi vagyok járt-e már így más is.

Köszi

2010. máj. 11. 16:12
 5/6 anonim ***** válasza:

3 évig szedtem Lindynette 20-at: libido0, havi hüvelygomba, hüvelyszárazság

Majd váltottam Sambára 2 levelet szedtem el, mert: hüvelyszárazság rosszabbodott, libido ugyanugy 0. Szörnyűűű volt.


2 hónapja nem szedem, minden megszűnt ezek közül, pluszba sajnos a mellem is fogyott :(

2010. máj. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát igen sajnos az nekem is, de legalább már nem szenvedek.

Hátha más gyógyszer jó lenne.

Köszi

2010. máj. 14. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!