Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló abbahagyása 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló abbahagyása 1 hónap után?

Figyelt kérdés
1 honapja lesz nemsokara,h szedem a jangee fogamzasgatlot, am eszrevettem, h nem kivanom azota annyira a szexet es szarazabb is vagyok, illetve nagyon fajnak a melleim. Lesz valami melllekhatasa szerintetek ha abbahagyom amint a 7 napos szunet lesz?

2017. márc. 20. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon megérte elkezdened akkor...
2017. márc. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem mondod? Ez annyira ertelmes valasz volt.
2017. márc. 20. 13:27
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Te is értelmes vagy ha ész nélkül szeded.


Ékezeteket meg megtanulhatnál írni. Képzeld én is telefonon írok mégis megy a helyesírás!


Gondolom lehetsz kb 14 éves, de már megszokhattuk itt a sok nagyokost aki tájékoztatót nem olvas de szexre van esze. Hát ez van.

2017. márc. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mivel nem magyar a telefonom es kulfoldon elek, nincs ekezetem. Ez a legnagyobb problemad,masik nagyokos? Nyilvan mielott elkezdi szedni az ember nem tudja, hogy milyen mellekhatasai lesznek. Valakinek nincs semmi, van akinek meg minden a lehetseges felsoroltak kozul. A tapasztalatokra voltam kivancsi,hogy ha rovid ideig szedi valaki esetleg felborulhat-e teljesen a hormonhaztartas. Abszolut nem vagyok kivancsi ratok, ti rosszindulatu es gonosz emberek. Szep napot!
2017. márc. 20. 16:23
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

De jó. :D itt mindenkinek az a kifogása ha nem tud helyesen írni, hogy külföldön él :D


Ezek a jól bevált gyakoris szövegek mindig előkerülnek itt ;)

2017. márc. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Ja és ne a tapasztalatokat várd hanem hívd fel az orvosod és kérdezd meg tőle. De gondolom az nem fog menni... 🤔
2017. márc. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Biztos hogy abba akarod hagyni? Az első három hónapot sem akarod végig szedni?

Én is Jangeet szedek és első hónapban borzasztóan fájtak a melleim végig, aztán elmúlt minden mellékhatás a második hónapban.

2017. márc. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Tedd tovább. Az első három hónapban még csak hozzászokik szervezet. Sok mellékhatás kijöhet, de legkésőbb három hónap után el fog múlni. Szóval ne hagyd abba.
2017. márc. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!