Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Roxanelle leírás. Most akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roxanelle leírás. Most akkor meddig kell várni?

Figyelt kérdés
Azt irja, hogy ha mensi elso napjan kezdem szedni, egybol lehet szexelni, de a doki ennek ellenére is azt mondta h varni kell egy honapot. Ami logikus is lenne, de akkor mi ez a betegtájékoztatón?

2017. márc. 22. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Nem mindegy? Hallgass az orvosra
2017. márc. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem mindegy! :D Miért lenne mindegy?

Ja, arra az orvosra, aki hasraütés szerűen írta fel a gyógyszert? Tényleg jó ötlet hallgatni rá....

2017. márc. 22. 16:38
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

En nyaron szedtem Roxanellet, nekem azt mondta az orvos, ami a tajekoztaton szerepelt, en nem vartam egy honapot, azonnal eltem szexualis eletet kiegeszito vedekezes nelkul, es semmi baj nem lett.

Azonban most ujfent szeretnem kivaltani ezt a gyogyszert, most mas orvosnal voltam, o is azt javasolta, hogy ket hetet varjak majd. Oszinten...szerintem a tajekoztato a legbiztosabb.

2017. márc. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ne hallgasa senkife,szexelj egyből ,aztán gyere ide sírni...
2017. márc. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szar életed lehet, ha itt oltogatod az ismeretlen embereket, akik semmit nem ártottak neked, jó hogy ilyenekre van időd;))
2017. márc. 22. 18:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a menstruáció első napján kezded el, ahogy a tájékoztató írja, akkor már rögtön védett vagy. Ha nem így lenne, nem írná rá a gyógyszergyártó cég, hiszen akkor rengeteg nem kívánt terhesség miatt perelnék őket. A nőgyógyászok azért szoktak egy hónapot javasolni, mert sok a tyúkeszű nő, aki elfelejti minden nap azonos időben bevenni, és könnyen teherbe eshetnek. Ezért van az egy hónapos türelmi idő, ami alatt remélhetőleg rögzül a rendes szedés. Megvárhatod az egy hónapot, de én inkább azt javaslom, hogy állíts be ébresztőt minden nap ugyanarra az időpontra, és akkor tuti nem felejted el. Így már az első szem után lehet szexelni.
2017. márc. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem nem mondott ilyet. Mivel menzesz első napján kezded a tabit gondolom nem fogsz menzesz alatt szexelni .. az durván egy hét .. szedd rendesen és ha vége a menzesznek akkor nyugodtan csináld. Ismétlem, az én orvosom nem mondott ilyet .. az első tablettával már védett vagy de vérezve úgysem csinálja senki (
2017. máj. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!