Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Orvos azt mondta csak váltásam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orvos azt mondta csak váltásam ki es szedjem, de a leírás mást mond?

Figyelt kérdés
Valinat írt fel a Doktorúr, még ezelőtt sosem szedtem fogamzasgatlót. Megkérdezte mikor volt az előző vérzésem, mondtam hogy 28-án, amire azt mondta rendben, váltsam ki es kezdjem el nyugodtan szedni. Kiváltottam, szepen elolvastam a leírást, ami azt írta a ciklus első napján kezdjem el, vagy az első 5 napjában, hogy biztos védelmet adjon. Most akkor mit csinaljak?

2017. márc. 13. 14:57
 1/8 A kérdező kommentje:
*Volina , a gyógyszer nevet persze hogy félreirtam
2017. márc. 13. 14:58
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább menstruáció alatt kezdd szedni mert ha most elkezded, végig fogod vérezni a hónapot. Hallgass a leírásra!
2017. márc. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, azt mondta lehet barnás verzesem de nem tudtam miert mondta es kicsit féltem tole ezert nem kérdeztem vissza. De ettől függetlenül hatna? Egy hét után, ahogyan a leírásban van ha 2-5. Napon kezdem el szedni? Vagy más idővallum?
2017. márc. 13. 15:03
 4/8 A kérdező kommentje:
Visszamennek megkérdezni de utoljára (ez egyebkent pénteken volt, csak aznap nem volt penzem es hétvégén tizig dolgoztam amikor mar minden patika be volt zárva) is három orat álltam sorba, amire most nagyon nincs idom. :(
2017. márc. 13. 15:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj nem tudom :/ az orvos véleményére adj, ne a gyakorisokéra.
2017. márc. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak úgy elkezded valamikor akkor egy hónapig nem hat. Azért kell a ciklus első 5 napjában elkezdeni hogy a peteérést visszafordítsa, vékony maradjon a méhnyálkahártya . Ha később kezded akkor nem tudja így az első levél alatti időszak teljesen bizonytalan, hisz lehet egy spontán peteérés bármikor plusz a hormonoknak sem tesz jót ha vissza van szorítva egy csúcsponttól pl peteéréstől, hanem akkor kell elkezdeni amikor leesik a hormonszint (megjön) és onnan tudja alacsonyan tartani.

Ha nem jönne meg akkor is másik gyógyszerrel meghozzák a dokik hogy el tudd kezdeni.

A tájékoztató szerint kell eljárni mindig.

2017. márc. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó jól mondja! A betegtájékoztató szerint kezdd el az első menstruációs napon, így okozod a legkisebb kárt a szervezetednek! Na meg persze így kevesebb az esély az egész első levél alatti vérzésre.

20N

2017. márc. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végülis megvárom a következőt :) köszönöm szépen mindenkinek
2017. márc. 20. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!