Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nuvaring mellékhatás. Valakine...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nuvaring mellékhatás. Valakinek vannak hasonló tünetei?

Figyelt kérdés
Kb 8 éve használom, de kb 2 éve nagyon sokat fáj az alhasam, a mellem benyilal, érzékeny. ( Bár nekem implatántumom van, meglehet, hogy kicsit másképp működnek a dolgok.) Nincs libidóm, nagyon rossz minőségű a hajam, állandóan éhes vagyok. Valakinek vannak hasonló tünetei? 31/L
2017. márc. 23. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nőgyógyászod mit mondott?

Ugye nem szenvedsz két éve úgy, hogy nem mentél el dokihoz ilyen tünetekkel?

2017. márc. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bár én csak kb. 2 évig használtam Nuvaringet, de csúcsformában voltam mellette minden szempontból. A libidóm az egekben volt, a külsőm (bőröm, hajam, körmöm) csak előnyére változott és minden különösebb megerőltetés nélkül fogytam mellette. Nem állítom, hogy mindez a Nuvaring hatására történt, mert nem így van, de nem gátolta egyáltalán.
2017. márc. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

UglyKidJoe


Nem dehogy, Járok hozzá rendszeresen vizsgálatokra, de dokim szerint nem ettöl van. Csak én sajnos nem vagyok erről teljesen meggyőzödve. Sztem meg már abba kéne hagynom. Mindenki azt mondja, h a legjobb fogamzásgátló,minimális hormonnal, de egy idő után már sok lehet a szervezetnek is.... Én abszolute inkább erre gondolok, hogy elég most már. :-/

2017. márc. 23. 09:38
 4/5 anonim ***** válasza:

8 év hosszú idő, valószínű itt lesz elásva a gond. Teljesen lenyomta a saját hormonjaid.

Viszont egy pajzsmirigyes vérvételre menj el előtte! Sajnos nekem is gondot okozott a hormonális fogamzásgátló hosszútávon (8éve nálam is), alulműködik, a gyűrűt emiatt nem kellett letennem mert nem befolyásolja már, de helyre kellett hozni a dolgot. A hajam volt nagyon száraz, törtek körmeim, libidóm béka segge alatt volt és híztam pár kg-ot. Amint a pajzsmirigyemet helyretette a doki, megszűntek ezek :)

2017. márc. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én jóval magasabb hormontartalmú fogamzásgátlót szedtem kb. 10 évig és semmi hasonló tünetet nem érzékeltem, ellenben mikor nem szedtem, akkor volt libidócsökkenés, hízás, meg minden egyéb probléma, de annak más oka volt (pszichés), szóval egyáltalán nem a fogamzásgátló okozta. Meg lehet próbálni letenni, de én máshol keresném az okokat...
2017. márc. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!