Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Epilepsziára hajlamos betegek,...

Epilepsziára hajlamos betegek, akik Lamolep-et szednek, tapasztaltatok hasonló mellékhatásokat?

Figyelt kérdés

Már 2 éve szedem, nem is ez a lényeg.

Sokat alszom, nehezen kelek fel, nehéz felébrednem. Igazából folyton fáradt vagyok, szinte mindegy mennyit alszom. Ritka, amikor felkelek és fitt vagyok, pörgök, s normális vagyok.

Lassú vagyok, zombi. Kedvtelen, sok dolgot nyűgnek érzek, persze azért megcsinálom.

Legtöbbször egyedül érzem jól magam, neten inkább elbeszélgetek pár ismerőssel, mint a valóságban, hogy mellettem vannak. Lassan fogom fel a dolgokat, nem tudok rendesen koncentrálni. Az, hogy hamar felejtek, és nem sok dolog marad meg, az nem hiszem, hogy ez miatt van, bár kapcsolható a tompaságra,figyelmetlenségre.

Előre köszönöm a hasznos válaszokat!



2016. szept. 14. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én bipolárisra szedtem évekig, de aztán abbahagytam, mert ahogy bevettem, fél órára rá már teljesen tompa voltam, mintha kiütött volna. Nélküle nem vagyok fáradékony és jól is vagyok.
2016. szept. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Fogok beszélni az orvosommal hamarosan,hogy elhagyhatom-e, vagy írjon fel másikat.
2016. szept. 17. 14:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod , hogy konkrétan a Lamolepnek "köszönhető" , amit tapasztalsz?

Csak Lamolepet szedsz , vagy van egyéb orvosságod is ?

Nem depresszióra, vagy hasonló egyébre vezethető vissza az állandó fáradtságod?

Én nem csak hajlamos vagyok epilepsziára, konkrétan az vagyok.

Nálam semmi problémát nem okozott , sőt! azóta vagyok kevésbé "fáradt, aluszékony".

Persze mindenkire másképp hathat ugyanaz a hatóanyag.


De te 2 éve nem találod elég komolynak ezt a helyzetet ahhoz, hogy jelezd a dokidnak, mi van?

2016. szept. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Eddig nem foglalkoztam vele, nem is olvsstam utána, csak mostanában. Szerintem ez az oka,mert pl, ha nem vettem be dèlelőtt, mert elfelejtettem, s csak este, akkor napközben egész jól voltam.Nem voltam nyomott,vagy hasonló.

Majd elfogok menni az orvosomhoz, csak félek a gyógyszer elhagyásától... :/

2016. okt. 1. 19:27
 5/5 anonim válasza:
Tudom, tavalyi a kérdés, de válaszolok. Amiket leírtál, teljesen igazak rám is. Én is pár éve szedem a lamolep-et epilepsziára.
2017. szept. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!