Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ovuláció alatt mennyi esélye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ovuláció alatt mennyi esélye van a teherbeesésnek?

Figyelt kérdés
fogamzasgátlót szedek egy hónapja kb, viszont a héten antibiotikumokat ŕs gyógyszereket kellett szednem betegségem miatt, ami tudom csökkenti a hatását. Épp ezétt használtunk kiegeszítő védekezést ahogy kell, viszont a párom szerintrm nem jól húzta fel. A végén nem volt ilyen spermatartó, és kicsit gyűröttebb is volt mint általában lrnni szokott. (mindig gyűrött és a végŕn sosincs nagy spermatartó legalabbis én nem látom) a párom allítja hogy jól volt feltéve én azonban azért félek. Pontosan ovuláció napján történt ez, lehet belőle baj? Nagyon nem szeretnénk babát!!

2017. márc. 26. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem lehet baj,egy tesztet viszont nem árt elvégezni a biztonság kedvéért,de máskor te húzd fel azt a gumit,mert a férfiak olyankor,nincsenek teljesen maguknál és így könnyebben megtörténik a baj.
2017. márc. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Megyek sorban. Egy hónap fogamzásgátlo még nem a legnagyobb ráállás a szervezeted álltal, az tény. Amit az antibiotikus még relatíve konnyebben legyengít. És innen jon a biztato rész: az antibiolitukus csak le TUDJA (de nem muszáj) gyengítenie (de csak gyengíteni, nem teljesen semlegesíteni). Szal 2x is csak feltételes veszéjt okoz. Mindamellett huztatok ovszert. Amennyiben az ovszer nem jott le teljesen a farkárol, addig biztos hogy védett. Az hogy nincs tartály a végén 2 dologtol lehet, kisebb tartályu az ovszeretek, vagy a párod tulságosan ráhuzza a farkára az ovszert, és kifeszíti a tartály. Ez utobbi még mindig nem okoz semmi problémát a védelem terén. Annyi a hátulutoje, hogy statistikailag hamarabb elszakadHAT ha ráfesziti a tartály is. Ismétlem, amig az ovszer nem jott le a farkárol és nem is szakadt szét rajta, ami ugye egyik se tortént meg, addig biztos hogy védett. Kedves barátom, fogamzásgátloval és ívszerrel szeretkeztél, nem vagy terhes. Max úgy, ahogy szuz mária lett terhes, de azt már akkor Isten intézte, nem a barátod spermája.
2017. márc. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!