Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen óvszert ajánlotok elsőre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen óvszert ajánlotok elsőre?

Figyelt kérdés
Írjatok tapasztalatokat melyikek jók illetve kevésbe?
2017. márc. 28. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt régen az a vicces táblázat, amikor hétfőtől szombatig volt 1-1 koton, míg vasárnapra egy cukor berakva. Ezt kaptam anno suliban télapó eseményre 96-ban...aztán mit ad isten elhasználgattam ezeket a kotonokat a naptárról valami igénytelen dolog volt, de jól bírta mind. Amúgy maradj a minőségnél inkább te.
2017. márc. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gumi.
2017. márc. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem számít hogy elsore, vagy sokadjára használod. Ugyan az. Nem változik semmi. Egy feltétel van, uljon jol. Azaz érezd kényelmesen magad benne. Ne legyen nagyon feszes se, de nagyon laza se. Felrakásnál figyelj oda, hogy merre fele kell csavarni, elofordulhat, hogy véletlen fordítva teszed a farkad végére, és úgymond befele lesz a felcsavarás. Ajánlatos egy fordulatot lecsavarni felhuzás elott, meglátod merre csavarodik, és konnyebb is ugy felhelyezni. Durexet nem szukséges venned. Csak drága marketing. Egy olcsobb ám normál árkategoriáju ovszer, amit bárhol árulnak hypermarketben, drogériában ugyan azt tudja. Mind eloirások szerint vannak gyártva és tesztelve. Aktus elott mindenképp ajánlom, hogy otthon nyugodt kornyezetben probálj meg felhuzni pár ovszert. Sokat fog segíteni. Igyis ideges leszel elso sexnel, nem kell hogy még az ovszer miatt is az legyél. Szerintem vegyél rogton 2 csomag ovszert. Az egyik csomagot nyugodtan probáld meg feltenni 3 maszturbácionál, hogy hogy megy. A másik csomaggal már mehetsz élesbe. Hidd el, megéri rágyakorilni kicsit. Egy tipp, jol meg kell markolni a szerszámot, és elég határozottam kell áthuzni az ovszert az elso csavarásoknál a makkon. Majd belejosz.
2017. márc. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!