Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A pasi azt mondja, nem szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasi azt mondja, nem szereti az óvszert mert nem érez benne semmit. Mit ajánlotok alkalmi védekezésre?

Figyelt kérdés

Sem fogamzásgátló tablettát nem akarok szedni (nincs értelme, mert nincs állandó partnerem), és pesszáriumot sem akarok használni.

Az eset utáni tablettáról azt hallottam, hogy hajlamos felborítani az ember hormonrendszerét, mert egy hormonbomba.


Nektek mi válik be ami alkalmi védekezésre jó?


2016. máj. 1. 21:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmi kapcsolatban csak es kizarolag ovszer. Ha ez a fiunak nem tetszik, akkor mehet isten hirevel.
2016. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem ha alkalmi szexnél a fiú nem akar gumit húzni akkor keress mást, a betegségek ellen más amúgy se véd meg
2016. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elottem szolokhoz.
2016. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A Háború és béke c. könyvet. Szex helyett, természetesen.
2016. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Csak óvszer! Ha nem akarja húzzon a p*csába:D
2016. máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Én sem szeretem, mert nem élvezem benne. Párkapcsolat alatt mindig megoldottuk más módon, de alkalmi kapcsolat során, biztos, hogy nem vállalnám be óvszer nélkül.
2016. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Bizony!! Egyértelmű, hogy óvszer! Ráadásul a többi hormonmentes fogamzásgátló nem is túl biztonságos pl. a spermicidek és gondolom teherbe nem szeretnél esni! Sosem tudhatod előtted kikkel volt, főleg ha így áll a gumihoz akkor valószínűleg gumi nélkül és azon kívül más nem véd a nemi úton terjedő betegségektől! Ha ezért menni akar akkor rá kell adni a kabátot! :D
2016. máj. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
15%
Simán pippantsd le, attól, hogy lenyeled ne lehetsz terhes. S lehet, hogy 16 évesen épp elég neked annyi is, meg neki is.
2016. máj. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem a párod hanem csak a partnered, hogy ne legyenek gondok az ágyban.

De ha már így indul sz.rakodással szerintem régen el kéne küldened és keresni mást aki nem problémázik, nyavajog...


Saját magam miatt is csak gumiban csinálom állandó párkapcsolaton kívül.


24/F

2016. máj. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem tanulta még meg ovszerben élvezni a szexet akkor igencsak amatőr lehet. Szóval mar csak ezért sem éri meg a kockázatot.
2016. máj. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!