Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg létezik férfi fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik férfi fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
A barátom azt mondja, hogy férfi fogamzásgátlót szed, mert állítólag allergiás a gumira... Lehetséges ez?
2010. máj. 12. 12:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én csak az ollót ismerem.
2010. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 nielindi ***** válasza:

gugli a barátod.


[link]

2010. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2010. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ezeket az oldalakat már én is néztem, csak reméltem, hogy vki vmi személyes tapasztalat alapján válaszol vagy ilyesmi... Mert bár állítólag szed ilyen tablettákat, attól még kiveszi mielőtt elmenne mindig, ezért fura ez az egész...
2010. máj. 12. 13:36
 5/15 A kérdező kommentje:
És az allergia az lehetséges?!
2010. máj. 12. 13:38
 6/15 anonim ***** válasza:
Én hallottam már olyat, hogy allergiás volt egy személy az óvszerre. Habár az illető lány volt, szerintem biztos, hogy előfordulhat ilyesmi srácoknál is.
2010. máj. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A barátom is allergiás az óvszerre, szerintem inkább te szedj fogamzásgátlót, fiúknál nem annyira elterjedt, lehet hazudik, azért veszi ki. Vagy kérd meg,hogy mutassa meg mit szed és olvasd el a tájékoztatót.
2010. máj. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha létezik is, Magyarországon úgy tudom nincsen. Nem véletlenül húzza ki. Lehet én vagyok túl előítéletes, de szerintem a párod elég gusztustalan módon átver. Nem szed semmit, csak szimplán rühelli a gumit, de mivel valószínűleg csak úgy nem engednéd meg a megszakítást, szépen beadta, hogy tablettát szed.
2010. máj. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Tényleg jó ötlet, amit az előző írd. Mondd el, hogy még sosem hallottál/láttál ilyet, és kíváncsi vagy rá. Kérd el dobozát és a papírját. (Ha csak a tablettát mutatja nem jó, lehet akármi). 90%-ig biztos vagyok benne, hogy nem fogja tudni megmutatni ("jahj mindig kidobom a dobozát", "elvesztettem a betegtájékoztatót").

De ha még is meg tudja mutatni, kérlek írd be a nevét, mert ebben az esetben engem is érdekelne.

2010. máj. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem létezik. Évtizedek óta igérgetik, hogy pár éven belül lesz, de nincs. Nem éri meg a gyógyszergyáraknak. Kísérleti szerek külföldön ugyan vannak, de magyarországon nem lehet hozzájutni.

A barátod hazudik! Vigyázz vele, mert át fog verni másban is.

2010. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!