Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a megoldás arra hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás arra hogy a fogamzásgátlótól csökken a libidóm?

Figyelt kérdés

Nem szeretnek babát még, es a gumival vedekezős megoldast sem szeretném alkalmazni.


Esetleg gyogyszer csere nem oldaná meg?


2017. márc. 31. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy a gyógyszercsere megoldaná, beszélj a dokiddal erről.
2017. márc. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

lehet megoldja, de páromnak is nagyon lecsökkent, pedig a legkisebb dózist kapta ami létezik. annyira lecsökkent, hogy már kerülte a szexet, egyáltalán nem élvezte, kényszernek érezte és ha őszinte lehetek, akkor majdnem ráment a kapcsolatunk, mert én teljesen ki voltam akadva, hogy ennyire nem kíván és ennyire nem jó már vele a szex.

inkább ezer kotont húzok fel, de anélkül, hogy ő élvezze a szexet nem tudok vele mit csinálni.

kellett jó néhány hónap, hogy félig-meddig visszazökkenjen, de ma már nincs problémánk.

2017. márc. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

2,5 évig küzdöttünk ezzel az exemmel.

a végére már csak havi kb 1x szexeltünk, annyira nem kívánta.

Számtalanszor megbeszéltük, hogy elmegy dokihoz másik tabiért, de kifogás mindig volt: mi van ha meghízik tőle, mi van ha pattanásos lesz, mi van ha mégrosszabban hat mint a mostani...stb.

Pedig mondtam neki, hogy fizetem is a magánrendelést, sőt akár el is kísérem ha akarja..de nem.

Ráment a kapcsolatunk, sajnos volt mikor nagyon sikerült megbántanom ezzel hogy sosem akart szexelni. Nem biztos h az ő hibája volt, de az övé is, hiszen tenni sem akart nagyon hogy jobb legyen a szex közöttünk.


Azóta talált mást, szóval lehet csak rámunt, és nem merte bevallani időben..ez is benne van sajnos :D


26/F

2017. márc. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!