Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez normális, vagy kell félnem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, vagy kell félnem?

Figyelt kérdés

Abbahagytam a fogamzásgátló szedését, mert nem volt pozitív hatással a szervezetemre, viszont azóta egy menstruációm kimaradt, vagyis a régi megvonásos vérzés időpontjához nézve 17 napot. Van barnás folyásom, de konkrét vérzés nincs. Azóta óvszerrel védekeztünk (március 28-a óta nem voltunk együtt,mert szakítottunk)Semmilyen terhességi tünetet nem vettem észre,és olvastam több helyen, hogy ez normális, mégis aggódom. A válaszokat köszönöm!

ui.: világ életemben rendszertelen volt a menstruációm



2017. ápr. 9. 10:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
En ugy tudom, h normalis, hogx utana nem egybol all vidsza a memstruacio. Olyanrol is hallottam, h valakinek utana majdnem egx evig egyaltalan nem volt menstruacioja. A barna folyas viszont nem tudom, h normalis-e. Szerintem mindenkeppen menj el nogxogyaszhoz, nehogx valami baj legxen.
2017. ápr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!