Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nuvaring hasznalata mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nuvaring hasznalata mellett barnas verzes mitol lehet?

Figyelt kérdés
Nincs ket hete, hogy Nuvaringet hasznalok, es ketsegeim adodtak. Az elso szexnel, amikor mar fent volt, belem elvezett a baratom, ezert amikor mosakodtam kivettem es megmostam a gyurut is langyos vizben es ugy tettem vissza. Utana olvastam, hogy ez nem szukseges, de remelem ezzel nem okoztam gondot. Most meg olyan, mintha megjott volna, eloszor ilyen barnas ver volt, aztan normalis. Kezdek aggodni, hiszen kb 2 het mulva kene kivenni a gyurut! Mi lehet a gond? Elore is koszonom a valaszokat.
2017. ápr. 10. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
"A NuvaRing használata során néhány nőnél váratlan vérzés jelentkezhet a menstruációs időszakok között. Betét használatára lehet szüksége. Minden esetben hagyja a gyűrűt a hüvelyben, és a szokott módon folytassa a gyűrű alkalmazását! Ha a rendhagyó vérzés folytatódik, erősödik vagy újrakezdődik, tájékoztassa kezelőorvosát!"
2017. ápr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első 3 hónapban teljesen normális, nekem 2 hónapig volt folyamatosan vérezgetésem. Most szokja a szervezeted, ennyi.

Ha a 3.hónapra sem rendeződik akkor váltani kell.

2017. ápr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!