Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez a fogamzásgátlótól van?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fogamzásgátlótól van? Hormonok?

Figyelt kérdés

6napja elmúlt a havim így terhes nem lehetek,mensi első napjától elkezdtem szedni a fogamzásgátlót(életemben először)

11-ik napja,hogy szedem kb 3napja elkezdtek fajni a melleim és szurkálgat a hasam.A mellem feszül és nyillallik csak azt nem értem miért.



2017. ápr. 20. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet a bogyótól, sőt biztos. Pár hónapig előfordulhat ilyesmi, de akár vérzés vagy fejfájás is.

Ilyenkor felborulnak a hormonok

2017. ápr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány èves vagy? Tudod hány helyesírási hibát tettèl a kèrdèsedbe? Ès egyátalán ha csak most jött meg először akkor minek szedsz egyből fogamzásgátlöt?
2017. ápr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés és nem helyesírásból fogok megélni,légy nyugodt.

Amúgy meg azt írtam, hogy életem első fogamzásgátlója és nem azt, hogy most jött meg először.

2017. ápr. 20. 15:20
 4/8 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak köszönöm :)

Fejfájás és vérzés még nem volt.

2017. ápr. 20. 15:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Újra első vagyok. Nem biztos, hogy lesz más mellékhatás. Mindenkinél kicsit különbözik, van aki semmit nem érez. Csak azért írtam, hogy ne lepődj meg ha esetleg ilyesmiket tapasztalsz, pár hónapig előfordulhat. Ha sokáig fennáll akkor menj vissza az orvoshoz mert lehet nem az a gyógyszer neked a tökéletes.
2017. ápr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ja és képzeld el kedves, hogy cisztára kaptam...

Erre mondják azt : "Ha nem tudod ne szólj bele" !

2017. ápr. 20. 15:25
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,megnyugtattál !
2017. ápr. 20. 15:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első három hónapban normálisak a mellékhatások, mivel a szervezeted még csak most szokja meg a gyógyszert. Ettől ügyetlenül szedd tovább, idővel enyhülni fognak. A második levél első szeméig még használjatok gumit.
2017. ápr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!