Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akinek az átlagnál nagyobb és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek az átlagnál nagyobb és vastagabb pénisze van, az milyen óvszert használ?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy milyen és mekkora óvszer lenne nekem jó. Aki tud segíteni, az írhat privátban is.

2017. ápr. 20. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában My.Size-t, mert a hétköznapi óvszerekkel ellentétben nem csak egy-két méretben kapható (van hozzá segédanyag, amivel könnyedén kiválasztható a megfelelő), ha pedig extra gyorsan kell valami, akkor Durex Real Feel-t. A többi nekem egyértelműen nem vált be. 24/F
2017. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagy Tescos kék szatyor
2017. ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
LifeStyle XL.
2017. ápr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És gondolod, hogy neked tényleg nagyobb méret kell? Nem lehet, hogy csak a sima ovszer feszességét nem szoktad még meg?
2017. ápr. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem speciel a durexek teljesen jók. Több fajtát próbáltam mind jó volt.
2017. ápr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!