Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg sok csaj csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok csaj csak a péniszméretre hajt, hogy minél nagyobb és vastagabb legyen? 20-as vastaggal már tudnék olyan csajt találni, aki ez miatt ápolgatná kicsi ént?

Figyelt kérdés

2016. febr. 21. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

mi az, hogy 20as vastag, mint egy lámpaoszlop?


egyébként nem hiszem, a legtöbb lány tényleg tesz erre. A fiúk jobban rá vannak kattanva a farokméretre, mint a nők.

2016. febr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy 20-as vastagságod lenne, nem a hosszúságod annyi? Én pedig még nem találkoztam ilyen lánnyal, egyáltalán nem ez a fő szempont, valakinél nem is számít egyáltalán.
2016. febr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint lányoknál a mellméret téma. Pasik is többet foglalkoznak a farokmérettel, mint a nők.
2016. febr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
20 nem az átmérő :)
2016. febr. 21. 10:25
 5/10 Gordon70 ***** válasza:
100%
ja az IQ?....
2016. febr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
azt még szorozd be 7-tel és annyi az IQ-m. :)
2016. febr. 21. 11:30
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
csak szeretnéd, ha annyi lenne az IQ-d. Ha annyi lenne, nem kérdeznél ilyen marhaságokat. Mivel nem úgy mész oda ismerkedni a lányokhoz, hogy nekem ekkora a dákóm, biztos, hogy nem a méreteid miatt akar veled lenni valaki. Ha így mész oda, régen rossz :D
2016. febr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
lényegtelen az IQ-m most, amúgy meg semmi köze ehhez a dologhoz Mr. Nagyokos, vmint netre gondoltam, mert mondták csajok, h nem véletlenül küldik el a farkukat egyes idióta férfiak a csajoknak, sokszor megtetszik az a ribiknek
2016. febr. 21. 13:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy normális nő,(már ha normális nővel akarsz ágbyakerülni) nem fog tőled még az interneten se péniszes képeket kérni.
2016. febr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
itt most nem a normális nőkről beszélek, meg mi manapság a normális? elég relatív dolog. mert attól, h qrva okos vki, attól még lehet egy óriási ribi, meg fordítva is
2016. febr. 21. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!