Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszerméret miatti bizonytalan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszerméret miatti bizonytalanságban valaki utat mutatna?

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány. Volt egy barátom akivel Lifestyles skynt használtunk, megszoktam, megszerettem, és a mostani párommal is azt használnánk, viszont ő egy kicsit vastagabb, és már az exemnél is eléggé feszült, szerintem a mostanira kicsi is lenne. Ráadásul ő nem szokott óvszerhez, így hát nem szívesen, de felhúzza persze.. Csak legyen nagyon kényelmes. Felpróbált egy 56 mm-eset, (ugye 53 mm a normál, olyan is volt már rajta de azt nem bírta elviselni magán olyan kényelmetlen volt), és azt kényelmesnek érezte, viszont nekem egy kicsit lazának tűnt rajta, félek hogy lecsúszik és bennem marad.

Ilyenkor melyik a jó megoldás? Legyen szoros, feszülős, vagy lehet picit lazább? A tövénél tartotta, úgy láttam, ott nem volt laza. De szex alatt is nyúlik valamennyit...

Nem tudom. Nekem ők voltak ketten, az elsőnél nem is kellett foglalkoznom a gumival, de a mostani tapasztalatlanabb...

Szerintetek melyik a jó megoldás?

Illetve márkák között is van különbség, ha mondjuk mindegyik 56 mm-es?



2017. ápr. 24. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Megértem a problémátokat. Sajnos nekem is az átlagot jóval meghaladó méretű van és nagyon nem kapok rá megfelelőt. Ez van.
2017. ápr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha szuk az ovszer, az legjobban a farok tovénél, ahol fel van csavarva az ovszer és ott marad a peremnél 1-2 tekercs guni, na az ott szokja legjobban szorítani. Amig ott nem szorítja el a péniszt (azt látni lehet, ha ott szorítja, de foleg neki érezni)addig nem szuk az ovszer neki. Akkor csak simán zavarja az ovszer. Mind a mellett ahhoz hogy megszokja az ovszert, ido kell neki és tapasztalat. Legyozni és megszokni csak ugy lehet, ha abban fogja csinálni, idovel majd hozzászokik.


Van kulombség két 56os ovszer kozott kulombozo gyártoktol. Sot, még egy azon gyárto két fajta 56osban is van kulombség. Probáljatok meg más márkábol 56ost. Viszont ha neked ugy tunik, hogy laza neki az 56os, akkor vegyetek más méretet. Vannak akár 54 vagy 55mm-esek is. Lehet, hogy pont ezek lesznek a jok.


Ha gondolod rendeljetek az interneten. Nagyon olcsok, hatalmas a választék, és az oldaljaikon minden ovszernél felírják a szélességet. Ott biztos akad megfelelo méret.


Csak védekezzetek továbbra is. Tudom hogy a barátodrol van szó, de ne hagyd magad rábeszélni a "nyafogása" miatt hogy vedekezés nélkul csináljátok.

2017. ápr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, körülnézünk majd, netről rendelgetni nem akarok, lehet kipróbálunk többfélét. Egyébként hálisten, nagyon felelősségteljesen gondolkodik, úgyhogy nem akar rávenni arra hogy védekezés nélkül csináljuk, ő se akar gyereket, én se. De ha azt látnám rajta, hogy a gumi miatt nem élvezi, nagyon szomorú lennék..
2017. ápr. 24. 13:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség ,átlagnál vastagabb a szerszámok feljön rá az átlagos mivel nyúlik annyit és nem érzem hogy szorítana,de akkor meg eleve az a hatás lép életbe ami a péniszgyűrűnél szóval hátránya nincs,igaz ha amorf a párodé akkor értem de ha szép egyenletes,mint nekem akkor nem értem mi a baj,mert nekem feljön az összes Durex
2017. ápr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek az utolsóval, nekem is nagyobb van az átlagnál kicsivel, Durex Classic-ot használtam eddig és soha sem szakadt ki! Hülyeségből próbáltam elszakítani, hát elég nehezen ment! Hidd el, jó lesz az neki!
2017. ápr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!